120 TL oyuncu mouse önerisi

CypIosh

Hectopat
Arkadaşlar bu aralar sık farem takılmaya başladı sanırım sensör yüzünden ve faremin tekerleği de bozuldu. Daha 1 sene oldu, farem Trust zeebo önerilerinizi bekliyorum.

Benim attığım yerine buradan alın fiyatı çok daha uygun.

Benim attığım yerine buradan alın fiyatı çok daha uygun.

Ama tabii eylül'ün ortasında da alabilirm beni 2 3 sene götürsün yeter.
Şu anda Bloody A9 kullanıyorum, alalı 3 yıl oldu. Yedek bir farem olmasını istiyorum bunu önerir misiniz?

Bence şu an alabilirim diyorsan al bu Bloody'den kat kat iyi.

Şu anda Bloody A9 kullanıyorum, alalı 3 yıl oldu. Yedek bir farem olmasını istiyorum bunu önerir misiniz?

Elinizdeki mouse güzel değil mi hocam? Memnun değilseniz alabilirsiniz ama A4Tech kaliteli markadır uzun süre idare eder ki uzun süre kullanmışsınız zaten, geçmek istemenizdeki sebep nedir?

Elinizdeki mouse güzel değil mi hocam? Memnun değilseniz alabilirsiniz ama A4Tech kaliteli markadır uzun süre idare eder ki uzun süre kullanmışsınız zaten, geçmek istemenizdeki sebep nedir?
3 yıldır kullanıyorum ve aşırı iyi bir şekilde götürüyor beni. O zamanlar 80 liraydı ve G300S ile karşılaştırılıyordu ve ben bunu almıştım. Dediğim gibi yedek bir farem olsun istiyorum. A4Tech ürünleri gerçekten çok kaliteli bundan önce de A4Tech X7 kullanmıştım, yeniden onu alabilirim aslında.

Geri
Yukarı