120 TL'ye hangi internet sağlayıcısını seçilmeli?

Lemieux

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şu anda Türk Telekom kullanıyorum ancak memnun değilim ve başka bir internet sağlayıcısına geçiş yapacağım. Ayda maksimum 120 TL verebilirim.
Şunlar dikkatimi çekti;

Ekran Görüntüsü (372).png

Ekran Görüntüsü (374).png

Ekran Görüntüsü (373).png

Millenicom ve TurkNet taahhütsüz ancak sabit hız vermeyeceklerinden endişeliyim. Bu sebeple Turkcell bu seçenekler arasında daha makul geliyor.
Kullanan varsa Millenicom ve TurkNet hakkında görüşlerini belirtirse sevinirim. Bu fiyata daha uygun paketler varsa onları da önerebilirsiniz.
Şu anda kullandığım paket 24 Mbps'e kadar ancak maksimum 7 Mbps veriyor. Bu yüzden geçiş yapmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Millenicom kullanıyorum galiba onlara bakmışsınız. Şahsen ben memnunum ama altyapınız iyi değilse almayın o şartlarda kimse beğenmemiş ama yine de sorgulayabilirsiniz. Fakat verdikleri modem evin diğer ucundan çekmiyor modem istemeyin başka bir VDSL modem alın. Ben Ethernet kablosu ile 35 aldığım internetten 34 civarı alıyorum.

Millenicom kullanıyorum.109 TL paketi olanı. 100 Mbps/ 10 Mbps vaat ediyor. Ethernet ile 93-7,8 değerlerini alabiliyorum. Bir de aylık 8 TL 5 GHz modeme ödüyorum. Genel olarak memnunum.

Millenicom kullanıyorum. 109 TL paketi olanı. 100 mbps/ 10 Mbps vaat ediyor. Ethernet ile 93-7, 8 değerlerini alabiliyorum. Bir de aylık 8 TL 5 GHz modeme ödüyorum. Genel olarak memnunum.

Bizde TP-Link modem var şahsen modem yanımda ve Ethernet'le bağlı olduğu için memnunum ama 2 oda yanımda modem çekmiyor ama bende 35Mbps'lik paketi kullanıyorum bana vadedilen 35Mbps download 6Mbps upload aldığım 33-35 download 5.5-5.75 upload.

Yeni konular

Geri
Yukarı