120 TL'ye kulaklık önerisi

Bütçe
120

FORGEGİREMEYEN

Decapat
Daha fazla  
Bütçem 120 TL civarı. Azıcık taşabilir yani 125 TL falan olabilir. Maximum 30 TL aşabilirim. Gamenote, platoon, Redragon falan yazmayınız. Ve mikrofonlu olursa sevinirim.

Bütçem 120 TL civarı. Azıcık taşabilir yani 125 TL falan olabilir. Maximum 30 TL aşabilirim. Gamenote, platoon, Redragon falan yazmayınız. Ve mikrofonlu olursa sevinirim.

Böyle bir bütçeye nasıl bir kulaklık almayı planlıyorsunuz ki? Dediğiniz markalar hariç ucuza bir kulaklık yok. Minimum 200TL'den başlıyor. 120-150 arası bir bütçe ile kulak içi kulaklık modellerine bakabilirsiniz.

Paşama bak hele 120TL'ye kulaklık alacak Redragon'da olmayacak.

Uzun süre Redragon kullandım. Yalan olmasın kulak ağrısı yapıyor. Kulak süngerini hiç beğenmedim

Böyle bir bütçeye nasıl bir kulaklık almayı planlıyorsunuz ki? Dediğiniz markalar hariç ucuza bir kulaklık yok. Minimum 200TL'den başlıyor. 120-150 arası bir bütçe ile kulak içi kulaklık modellerine bakabilirsiniz.

Doğru söylüyorsun ama ben seçiciyim ve tavsiye edileni alırım. Kendim seçip almam yani. Aslında daha var ama platoonu saymayayım hadi. Platoon sanki bit pazarından ürün almışsın gibi bir şey. Redragona bir şey demiyorum zaten iğrenç 201 TL'ye kulaklık aldım almaz olaydım. Hemen bozuluyor kulaklığın süngeride çıktı kafa ağrıtıyor. Rampage aldım oda kafama olmadı. Sol kulağıma ağrı giriyor.

Böyle bir konu açtığım için pişmanım. 120TL'ye kulaklığın neresi bulunur bilmiyorum ama kendim bulamayıp yazmıştım. Zaten arada bir cringe oluyorum affedin hocam

Son düzenleme:

Geri
Yukarı