120 TL’ye RGB klavye önerisi

Bütçe
120 TL

Kaykaysürenkedi

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
'256MB ekran kartı. 3GB RAM. İntel E7500 işlemci ve daha birçok eski parçalar.'
*i5 12500H, RTX3050Tİ,16GB RAM.*
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, 120 TL civarı renkli klavye almak istiyorum, hemen bozulmasını istemiyorum.
Normal klavye ile tek farkı renkli olması yeterli benim için. Yeter ki birkaç haftada bozulmasın.
O fiyata bozulmayan klavye bulamazsın demeyin, 35 TL'ye 2 yıl önce klavye aldım, hala çalışıyor. Üstelik tuşları sökülüyor.

Arkadaşlar, 120 TL civarı renkli klavye almak istiyorum, hemen bozulmasını istemiyorum.
Normal klavye ile tek farkı renkli olması yeterli benim için. Yeter ki birkaç haftada bozulmasın.
O fiyata bozulmayan klavye bulamazsın demeyin, 35 TL'ye 2 yıl önce klavye aldım, hala çalışıyor. Üstelik tuşları sökülüyor.
RGB klavye alamazsınız o fiyata. Sadece arkadan ışıklandırmalı bir klavye alabilirsiniz. Yani ben çok önermiyorum bu fiyat bandındaki klavyeleri. Biraz daha para biriktirip mekanik klavye almak, en azından kaliteli bir membran klavye almak daha mantıklı. Size bağlı tabii ki. Yapamam diyorsanız o başka. Sanırım Bim'e bir klavye geliyordu ona bakabilirsiniz belki.
Düzeltme: RGB alamazsınız kısmından emin değilim.

RGB klavye alamazsınız o fiyata. Sadece arkadan ışıklandırmalı bir klavye alabilirsiniz. Yani ben çok önermiyorum bu fiyat bandındaki klavyeleri. Biraz daha para biriktirip mekanik klavye almak, en azından kaliteli bir membran klavye almak daha mantıklı. Size bağlı tabii ki. Yapamam diyorsanız o başka. Sanırım BİM'e bir klavye geliyordu ona bakabilirsiniz belki.
Düzeltme: RGB alamazsınız kısmından emin değilim.

Açıkçası klavyeye 200 300 TL vermek istemiyorum. Sadece ışıklı bir klavye olması yeterlidir benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı