1200-1500 TL arası Wireless Gaming mouse önerisi

Kesinlikle G Pro X Superlight varken alinmaz. Ancak onu istemediginiz icin oneriyorum:

Orta tusu kronik sorunlu, 95g agirligi da idare eder. Sekli fazlasiyla rahat bir maus:

Anladigim kadariyla G502 istiyorsunuz. Cidden agir bir fare ve mousepad'de kaymiyor bile. Ayrica cok cabuk cift tiklamaya basliyor. Ben yillar once kullandim ve hic memnun degildim. Sadece orta tusunun sonsuz kaydirma ozelligi guzeldi onun disinda en ufak bir artisi yoktu.
Bilmiyorum. Tasarıma önem veren birisi olarak g pronun tasarımını çok sade buluyorum o yüzden istemiyorum. Primea birazdan bakacağım.

Hocam tam olarak istekleriniz nedir, beklentileriniz nedir? Siyah olması dışında bir sınır var mı ya da bir isteğiniz?
Dediğim gibi gaming havası versin tasarım anlamında. Onun dışında belirttiğim şeyler dışında beklentim yok. Mesela g pronun tasarımını beğenmiyorum çok sade. Sade olmasın.

Yani önerilebilecek çok çok az fare var.
İlk önerim kesinlikle: Razer Deathadder V2 Pro Oyuncu Mouse
Onun dışında şu olabilir belki: SteelSeries Aerox 3 Kablosuz Mouse
Düşük kalıyor fiyat olarak biliyorum ama buna da bir bakın isterseniz: Rampage FURY Z Kablosuz Modüler Oyuncu Mouse
Bütçenizi aşar mı bilmiyorum ama gayet güzel bir fare olduğunu düşünüyorum bir inceleyin bence bunu da: Pulsar Xlite Kablosuz Ultra Hafif Gaming Mouse
Yani daha da pek bir şey yok gibi duruyor. Logitech eklememeye çalıştım, bu bütçede ve altında çok Logitech fare var.

Son düzenleme:
Yani önerilebilecek çok çok az fare var.
İlk önerim kesinlikle: Razer Deathadder V2 Pro Oyuncu Mouse
Onun dışında şu olabilir belki: SteelSeries Aerox 3 Kablosuz Mouse
Düşük kalıyor fiyat olarak biliyorum ama buna da bir bakın isterseniz: Rampage FURY Z Kablosuz Modüler Oyuncu Mouse
Bütçenizi aşar mı bilmiyorum ama gayet güzel bir fare olduğunu düşünüyorum bir inceleyin bence bunu da: Pulsar Xlite Kablosuz Ultra Hafif Gaming Mouse
Yani daha da pek bir şey yok gibi duruyor. Logitech eklememeye çalıştım, bu bütçede ve altında çok Logitech fare var.
Razer olanı beğendim güzelmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı