1200-1700TL Bandında Telefon Önerisi

Serpenos

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522193036
Merhaba. Yaklaşık 4 senedir LG G2 kullanıyorum ve artık yavaşlıktan illallah ettirdi. Telefonu şunlar için kullanıyorum:
-Youtube'dan video izlemek.
-Instagram ve snapchat gibi uygulamaları kullanmak
-Arada bir çok grafik gücü gerektirmeyecek oyunlara girmek.

Ayrıca fotoğraf çekmeyi seviyorum. Kamera olarak iyi bir şey istiyorsam bu fiyat yetersiz. Lakin LG G2'den geçtiğimde eksik hissetirmeyecek hatta daha iyi bir telefon arıyorum. 32GB depolama alanı bana yetiyor. Ve mümkünse önereceğiniz telefonlar Vatan, MediaMarkt, Teknosa gibi gidip alabileceğim yerlerden olsun. Çok cazip gelmediği sürece internetten almak istemiyorum.
Ekleme: Samsung Galaxy J7 ve türevlerini istemiyorum.
Ekleme: Ekran çözünürlüğü 1080P'den aşağı olmamalı.
Samsung Galaxy J6'nın tasarımı hoşuma gitti.
Huawei P Smart hoşuma gitti.
Karar değiştirdim. İnternet üzerinden alabilirim. Xiamoi markasını da KVK garantili kendi sitesinden alabilirim. İthalatçı garantili olmaması yeterli. J7 istemememin sebebi estetik olarak beni aşırı rahatsız etmesi. Estetik ve performansa önem veriyorum. Kamera G2'den daha iyi olsun yeterli.

Son düzenleme:
Merhaba. Yaklaşık 4 senedir LG G2 kullanıyorum ve artık yavaşlıktan illallah ettirdi. Telefonu şunlar için kullanıyorum:
-Youtube'dan video izlemek.
-Instagram ve snapchat gibi uygulamaları kullanmak
-Arada bir çok grafik gücü gerektirmeyecek oyunlara girmek.

Ayrıca fotoğraf çekmeyi seviyorum. Kamera olarak iyi bir şey istiyorsam bu fiyat yetersiz. Lakin LG G2'den geçtiğimde eksik hissetirmeyecek hatta daha iyi bir telefon arıyorum. 32GB depolama alanı bana yetiyor. Ve mümkünse önereceğiniz telefonlar Vatan, MediaMarkt, Teknosa gibi gidip alabileceğim yerlerden olsun. Çok cazip gelmediği sürece internetten almak istemiyorum.
Ekleme: Samsung Galaxy J7 ve türevlerini istemiyorum.
Ekleme: Ekran çözünürlüğü 1080P'den aşağı olmamalı.
Samsung Galaxy J6'nın tasarımı hoşuma gitti.
Huawei P Smart hoşuma gitti.
Karar değiştirdim. İnternet üzerinden alabilirim. Xiamoi markasını da KVK garantili kendi sitesinden alabilirim. İthalatçı garantili olmaması yeterli. J7 istemememin sebebi estetik olarak beni aşırı rahatsız etmesi. Estetik ve performansa önem veriyorum. Kamera G2'den daha iyi olsun yeterli.
Huawei P Smart tavsiye ederim (y)

Pek oyun oynayan biri olmadığım için yeterli geldi. Lakin @BERWAR 'ın yorumlarını okudum ve telefon hakkında iyi görüşleri yok. Kendisinin de görüşünü almak isterim.

IPhone SE işinizi fazlasıyla görür. Hem güncelleme alan hemde iosa sahip bir cihazdır. Bizzat kullanıyorum. Asus Zenfone'dan geçiş yaptım gayet memnunum.

Sony Xperia XZ öneririm. Kendimde Z5 kullanmaktayım gayet memnunum kamerası yukarıdaki modellerden çok daha iyidir. Ön kamerası hariç :dikkatli:. Ses olarak Stereo ve 1080p ekranı olması açısından multimedya olarak iyi bir cihazdır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı