1200 TL bass ağırlıklı kulaklık önerisi

süpercalican

Hectopat
Makaleler
1
Yer
zonguldak ereğli
Daha fazla  
Meslek
memur
Word Of Tanks gibi patlamalı oyunlar için kulaklık önerisi, 122 mm topu ateşlendiğinde hissetmek istiyorum. Fortnite gibi ses kasma olayı da önemli, müzik de dinliyorum G230 sıktı artık kısaca eğlenceli kulaklık arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum gözünüzü seveyim yahu şu artık müşteri hizmetlerinin otomatik mesaj, yönlendirmesi gibi önerilerde bulunmayın adam özellikle bass ağırlıklı kulaklık istemiş GSP 350 önermişin adama çok komik duruyor ya.

Dostum bass konusunda Razer kraken 7.1 v2 ve Kraken Pro v2 serisi çok başarılı. Alternatif olarak HyperX de bu konuda iyi olduğu söyleniyor denemedim ama kraken serisi önerebilirim ama v2 olmasına dikkat et v1 lerde konfor sıkıntısı mevcuttu.

Piranha diye dalga geçmeyin ama Piranha 2101 (Piranha 2202 ise bluetoothlu versiyonu) den aşırı memnunum 150 tl lik Sony kulaklığım bu kadar iyi ses vermiyor pişman olmayacaksınız bassları dehşet sadece 25 tl alın denemiş olursunuz(Piranha dandik biliyorum ama bu kulaklık efsane) ama başa baskı yapıyor.

Dostum gözünüzü seveyim yahu şu artık müşteri hizmetlerinin otomatik mesaj, yönlendirmesi gibi önerilerde bulunmayın adam özellikle bass ağırlıklı kulaklık istemiş GSP 350 önermişin adama çok komik duruyor ya.

Dostum bass konusunda Razer kraken 7.1 v2 ve Kraken Pro v2 serisi çok başarılı. Alternatif olarak HyperX de bu konuda iyi olduğu söyleniyor denemedim ama kraken serisi önerebilirim ama v2 olmasına dikkat et v1 lerde konfor sıkıntısı mevcuttu.
kardeşim kime sorsam cevaplamadı konuda açtım kimse bakmadı ben 250-350 TL arası kulaklık arıyorum CS:GO PUBG R6 gibi oyunlarda ses kasabilmek için cevaplarsan çok sevinirm

kardeşim kime sorsam cevaplamadı konuda açtım kimse bakmadı ben 250-350 TL arası kulaklık arıyorum CS:GO PUBG R6 gibi oyunlarda ses kasabilmek için cevaplarsan çok sevinirm
Dostum 370 TL'ye Cloud silver mevcut eğer bütçeni 370'e çekebilirsen gayet güzel bir kulaklık olduğu söyleniyor. Düşük bütçeli kulaklıklara pek bakmadığım için konunu görmemiştim. Ama FPS oyunlarında kulaklık oldukça önemli eğer hemen alman gerekmiyorsa biraz daha para biriktirip, yılbaşındaki indirim ile güzel bir şey alabilirsin.

Dostum 370 TL'ye Cloud silver mevcut eğer bütçeni 370'e çekebilirsen gayet güzel bir kulaklık olduğu söyleniyor. Düşük bütçeli kulaklıklara pek bakmadığım için konunu görmemiştim. Ama FPS oyunlarında kulaklık oldukça önemli eğer hemen alman gerekmiyorsa biraz daha para biriktirip, yılbaşındaki indirim ile güzel bir şey alabilirsin.
5.1 ses sistemi var 7.1 arasında bariz bir fark var mı ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı