1200 TL Blue Switch mekanik klavye önerisi

Bütçe
1200-1400

BRUHDERMAN

Attopat
Daha fazla  
Selam. 1200 TL bütçem var, eğer çok fiyat performans bir modelse 1400'e kadar çıkabilirim. Bilek destekli Blue Switch bir klavye arıyorum. Işıklandırmasının çok iyi olmasına gerek yok.

Hayatımda hiç yazılımı olan klavye kullanmadım yazılımdan napılıyor? RGB yapılıyorsa dert etmem.
Makro ve ışık modları ayarlanıyor. Ama ikisi de kötü çalışıyor. Işık modları klavye üzerinden yapılıyor zaten. 5 6 modu var.

Güzeldir hocam. Şık şık tuş sesi istiyorsanız güzel.

Fiyatı 300TL artmış. 1 2 hafta önce 999 civarlarındaydı. Asgari ücret zammı bitirdi bizi.

Sorma ya hele SMX-R13 tam bir facia Akakçe'den fiyat dalgalanmasına bir bakın. 1 yıllık

Sorma ya hele SMX-R13 tam bir facia Akakçe'den fiyat dalgalanmasına bir bakın. 1 yıllık.

Aynı yılda 3400 liraya çıkıp sonra 159a düşüp sonra 1500e çıkıp sonra tekrar 400e düşen bir mouseudr kendisi.

Sorma ya hele SMX-R13 tam bir facia Akakçe'den fiyat dalgalanmasına bir bakın. 1 yıllık

Aynı yılda 3400 liraya çıkıp sonra 159a düşüp sonra 1500e çıkıp sonra tekrar 400e düşen bir mouseudr kendisi.

Hocam güzel bir mouse değil. 3400 olan fiyatı gerçek fiyatı değil, ülkede stoku olmayan ürünleri yüksek fiyata koyuyor satıcılar. O fiyatlara çok çok iyi mouseler var. Mouse alacaksanız ayrı bir konu açın yardımcı olalım.

Hocam güzel bir mouse değil. 3400 olan fiyatı gerçek fiyatı değil, ülkede stoku olmayan ürünleri yüksek fiyata koyuyor satıcılar. O fiyatlara çok çok iyi mouseler var. Mouse alacaksanız ayrı bir konu açın yardımcı olalım.

Niye hocam ben 2.5 3 sene oldu kullanıyorum tek eksisi bu kadar kullanmanın sonucu beyaz renk artık gri oldu sensörü kötü orası kabul ama aldığım zaman mouse 100TL'di. Ama bir de Razer basilik HyperSpeed almayi düşünüyordum ona da konu açarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı