1200 TL bütçeyle M.2 SSD önerisi

hakanbey30

Kilopat
Makaleler
2
X470 anakarta uygun M.2 SSD önerisi istiyorum arkadaşlar. Verimlilik ve uzun vadeli sorunsuz olması önemli. BF5, Diablo 3-4, Warzone ve Anthem ve işletim sistemi yüklenecek içine. Müşterimin belirttiği istekler bunlar. MLC yonga olmasını tercih ediyorum. Bildiğim kadarıyla Samsung ürünleri MLC ancak tecrübeli arkadaşların önereceği belki farklı markalarda MLC yongası olan varsa onu da kullanabiliriz. Şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
MLC yonga değil ama son derece kaliteli bir SSD, MLC olarak 970 Pro var.
Samsung 970 PRO MZ-V7P512BW M.2 PCI-Express SSD 3.0 Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Linkler niye böyle gidiyor anlamadım ben.

@hakanbey30
Anladığım kadarıyla oyun yüklenecek SSD'ye, böyle çok üst seviye MLC SSD'ler tercih edilmesi mantıklı mı bilmiyorum.
512GB 970 Pro almak yerine 1TB 970 Evo tercih edilebilir, bu fiyattaki 1TB SSD'ler de kaliteli. 512GB yeterliyse 970 Pro da tercih edilebilir tabii.

Her Samsung SSD, MLC değil bu arada. Samsung'un sitesinde ''3bit MLC'', ''4bit MLC'' yazıyor. TLC ve QLC demek bu.
Samsung 970 EVO MZ-V7E1T0BW M.2 PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Bence alınabilir.

MLC yonga değil ama son derece kaliteli bir SSD, MLC olarak 970 Pro var.
Samsung 970 PRO MZ-V7P512BW M.2 PCI-Express SSD 3.0 Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Linkler niye böyle gidiyor anlamadım ben.

@hakanbey30
Anladığım kadarıyla oyun yüklenecek SSD'ye, böyle çok üst seviye MLC SSD'ler tercih edilmesi mantıklı mı bilmiyorum.
512GB 970 Pro almak yerine 1TB 970 Evo tercih edilebilir, bu fiyattaki 1TB SSD'ler de kaliteli. 512GB yeterliyse 970 Pro da tercih edilebilir tabii.

Her Samsung SSD, MLC değil bu arada. Samsung'un sitesinde ''3bit MLC'', ''4bit MLC'' yazıyor. TLC ve QLC demek bu.
Samsung 970 EVO MZ-V7E1T0BW M.2 PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Bence alınabilir.
Nasıl yani 3 bit mlc gerçekte mlc değilmi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı