1200 TL dağ bisikleti önerisi

Hector kullanımıda zor ortasında amasör var insanı yoruyor.

Orta amortisör bir orta amortisör değil, yay ve içine girip çıkan bir parçadan ibaret, bağlantı yerleri düzgün tasarlanmamış, kısaca gerçek bir orta amortisör sistemi kullanmıyor, yorması çok normal.

Tek hatırladığım büyük olan bir kaldırıma bunny ile çıkmak için öne yüklenmemdi, olanlar orada oldu, normalde yarım kask kullanıyorum ama yarım kask kullanan kişiye dahi bu hasarı verebilecek bir kazaydı çünkü ön tarafdan ikiye ayrıldı yüz üstü yere çullandım, tahminimce daha önce çok aşırı küçük kılcal bir çatlak vardı ben yüklenince hızlı bir şekilde büyüdü, onu aldığım paraya keşke Carraro alsaydım, Carraro'nun kadrosu çatlasa bile bu kadar hızlı büyüyecek kadar zayıf bir kadro değil.
Benzer fiyattaki Carraro da aynı sen merak etme. Kaliteli bir bisikletin yoksa bu işlere girmemen lazım ng650 nin işi değil çünkü böyle şeyler. Anca toprak zeminde sürmelik bisikletler var 4000-5000tl ye kadar maalesef.

Sizce bisiklete bakım yaptırıp tekrardan sürmeli miyim?

Düz yolda süreceksen sıkıntı olcağını sanmıyorum ama dediğim gibi çok az derecede sert sürüşte bile bisiklet bırakın ben gidiyorum napıyım senin sürüşünü dermişçesine gitmeye hızlı hızlı yaklaşıyor.

Düz yolda süreceksen sıkıntı olcağını sanmıyorum ama dediğim gibi çok az derecede sert sürüşte bile bisiklet bırakın ben gidiyorum napıyım senin sürüşünü dermişçesine gitmeye hızlı hızlı yaklaşıyor.

Oturduğum bölgenin aşağısında sahil var orada açık spor yeri var oraya gitmek için yaptırasım geliyor.

Benzer fiyattaki Carraro da aynı sen merak etme. Kaliteli bir bisikletin yoksa bu işlere girmemen lazım NG650'nin işi değil çünkü böyle şeyler. Anca toprak zeminde sürmelik bisikletler var 4000-5000TL'ye kadar maalesef.

5000 TL değiller hocam, bana Freeride tarzı bir bisiklet lazım, en son patikada bisikleti zorladığımda arka göbek dağıldı o günden beridir kendimi tutuyordum o bisiklette ona rağmen böyle bir kaza yaşadım, sırf o bisiklet yüzünden gelişemedim.
Oturduğum bölgenin aşağısında sahil var orada açık spor yeri var oraya gitmek için yaptırasım geliyor.

O zaman yaptır sıkıntı olcağını düşünmem.

Hocam sabahtan beri insanlar neyi tartışıyor okumadınız mı ? Alınır ancak sadece sakin şekilde sürmek şartıyla onun dışında almamalısınız.
Akrobasi yapmayacağım. Dershaneye gitmek için kullanacağım. Şu an kullandığım bisiklet zamanında 185 liraya aldığım bir bisiklet.

Yeni konular

Geri
Yukarı