1200 TL kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
1200 tl

MustafaEren2305

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar. Bütçem 1200 lira.
SteelSeries Arctis 5 2019 Edition almıştım birkaç gün önce ama hiç sevmedim, birçok problemle karşılaştım o yüzden bu sefer kablosuz kulaklık denemek istiyorum. (SteelSeries olmasın mümkünse)
Kesinlikle dip ses sorunu olmasın. Duyduğuma göre Corsair Elite RGB'de varmış yoksa hoşuma gitmişti.
Hayırlı akşamlar diliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Öneriler için teşekkür ederim, Daha önce HS35 Kullandım ama birkaç ay sonra kırdım malzeme kalitesi kötüydü acaba HS70 de öyle olur mu kararsız kaldım. HS70 ve HyperX cloud u duydum ikisini de arkadaşlarım bana önermişti ama Logitech Pro hiç duymadım herhangi bir fikrin var mı acaba?

Öneriler için teşekkür ederim, daha önce HS35 kullandım ama birkaç ay sonra kırdım malzeme kalitesi kötüydü acaba HS70 de öyle olur mu kararsız kaldım. HS70 ve HyperX Cloud'u duydum ikisini de arkadaşlarım bana önermişti ama Logitech Pro hiç duymadım herhangi bir fikrin var mı acaba?

HS35 düşük kalite ürün para vermeye değmez.

Logitech Pro X'te gayet iyi ve güzel bir kulaklıktır.

HS35 düşük kalite ürün para vermeye değmez.

Logitech Pro X'te gayet iyi ve güzel bir kulaklıktır.
Sizce oyun oynamak için ve müzik dinlemek için iki açıdan bakacak olursak (özellikle oyun) Kablosuz kulaklıkların çok eksisi olur mu kablolu oyuncu kulaklıklarına göre? Ses vermede belirli bir fark varsa kablolu da alabilirim ne düşünüyorsunuz?

Sizce oyun oynamak için ve müzik dinlemek için iki açıdan bakacak olursak (özellikle oyun) kablosuz kulaklıkların çok eksisi olur mu kablolu oyuncu kulaklıklarına göre? Ses vermede belirli bir fark varsa kablolu da alabilirim ne düşünüyorsunuz?

Yani rahatlık açısından kablosuz tercih ederim bu bütçede.

Cloud Flight zaten oyun konusunda kablosuz ürünler arasında fiyatına göre gayet iyi bir performans sunuyor.

Sizin düşüneceğiniz şey açıkçası. Kaliteli kablosuzlarda öyle 1 2 saniye gecikme olmuyor.

Yani rahatlık açısından kablosuz tercih ederim bu bütçede.

Cloud Flight zaten oyun konusunda kablosuz ürünler arasında fiyatına göre gayet iyi bir performans sunuyor.

Sizin düşüneceğiniz şey açıkçası. Kaliteli kablosuzlarda öyle 1 2 saniye gecikme olmuyor.
Kulaklık padleri keşke hem deri hem sünger şeklinde olsaymış bu modelde, bence en büyük eksilerinden biri.

Kulaklık padleri keşke hem deri hem sünger şeklinde olsaymış bu modelde, bence en büyük eksilerinden biri.

E bazı şeylerden feragat etmek gerek bir şey alınacağı zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı