1200 TL kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
1200 tl
Attığınız HyperX bütçeyi aşıyor, Logitech ise korkuyorum RGB'sinden dolayı çünkü daha önce Gamepower kullandım dip ses sorunu vardı çok fazla o yüzden çekiniyorum bir tık :D

Gamepower ile Logitech bir mi Allah için?

Bu bütçede gayert iyi ses kalitesi ve görünüş sunuyor eğer çıkaibiliyorsan al geç.

Yerlerde sürünen çöp ürünlere marka basan Gamepower ile kos koca Logitech karşılaştırıyor şaka gibi.

Gamepower ile Logitech bir mi Allah için?

Bu bütçede gayert iyi ses kalitesi ve görünüş sunuyor eğer çıkaibiliyorsan al geç.

Yerlerde sürünen çöp ürünlere marka basan Gamepower ile kos koca Logitech karşılaştırıyor şaka gibi.
Karşılaştırma değil, ön yargı diyeyim. RGB olayını hiç sevmiyorum hatta bazı kulaklıklarda rgb kapatma olayı da yok hayatta almam mesela. Logitech'de vardır herhalde.

Karşılaştırma değil, ön yargı diyeyim. RGB olayını hiç sevmiyorum hatta bazı kulaklıklarda RGB kapatma olayı da yok hayatta almam mesela. Logitech'de vardır herhalde.

RGB var RGB var. Bu üründe sadece iki tarafta ince bir çizgi içinde RGB ışık var.

Sırf RGB var diye böyle bir ürünü almayacaksan alma daha da önerim yok benim maalesef. İster al ister alma paşa gönlün bilir.

Çöp Gamepower alıp memnun olmamışsın RGB'si var diye bu ürüne ön yargılısın ne alakası var sa artık.

Çöp firmanın çöp ürününde RGB var diye bu işlerde dev olan firmanın RGB'si var diye incecik bir yerde ön yargı ile yaklaşıp almayacaksan diyecek bir şey bulamıyorum açıkçası.

RGB var RGB var. Bu üründe sadece iki tarafta ince bir çizgi içinde RGB ışık var.

Sırf RGB var diye böyle bir ürünü almayacaksan alma daha da önerim yok benim maalesef. İster al ister alma paşa gönlün bilir.

Çöp Gamepower alıp memnun olmamışsın RGB'si var diye bu ürüne ön yargılısın ne alakası var sa artık.

Çöp firmanın çöp ürününde RGB var diye bu işlerde dev olan firmanın RGB'si var diye incecik bir yerde ön yargı ile yaklaşıp almayacaksan diyecek bir şey bulamıyorum açıkçası.
Bu kadar kızmanıza gerek yok zaten bütçemi aşıyor 2320 liralık kulaklık. HyperX cloud flight alacağım veya Cloud 2 kablolu da olsa alacağım gibi görünüyor. İyi günler.

Bu kadar kızmanıza gerek yok zaten bütçemi aşıyor 2320 liralık kulaklık. HyperX Cloud Flight alacağım veya Cloud 2 kablolu da olsa alacağım gibi görünüyor. İyi günler.

2320₺?

1619183904762.png

1580₺ 2320₺ değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı