1200 TL kasa önerisi

Bütçe
1200₺

68515

Hectopat
Merhaba, yakın zamanda kasa almak istiyorum fakat kararsızım, Masterliquid ML240l V2 kullanıyorum ve çift fanlı bir ekran kartım var. Anakartım mATX olarak geçiyor (B450M Pro VDH Plus) saydığım bileşenleri rahatça takabileceğim içi geniş, ön tarafı mesh, hava akışının sağlam olduğu bir kasa arıyorum, şimdiden sağ olun.

Merhaba, yakın zamanda kasa almak istiyorum fakat kararsızım, Masterliquid ML240l V2 kullanıyorum ve çift fanlı bir ekran kartım var. Anakartım mATX olarak geçiyor (B450M Pro VDH Plus) saydığım bileşenleri rahatça takabileceğim içi geniş, ön tarafı mesh, hava akışının sağlam olduğu bir kasa arıyorum, şimdiden sağ olun.

MSI MAG Forge serisi tam olarak bu boyutlar için tasarlanmış. Ne büyük ne küçük. Radyatör destekliyor.

MSI MAG Forge serisi tam olarak bu boyutlar için tasarlanmış. Ne büyük ne küçük. Radyatör destekliyor.
Msi Mag Forge kasalarına baktım 100A hoşuma gitti alınabilir gibi duruyor, şuan ki kullandığım kasa o kadar küçük ki radyatör yüzünden egzoz fanı dışarı almak zorunda kaldım öyle kullanıyorum, 100A'da öyle olmaz değil mi?

Öneri için teşekkür ederim nedense Dark firmasına karşı bir önyargım var, 100A mı yoksa Guardian mı önerirsiniz?

@Asabı Bozuk Adam Mag Forge olan model alınmaz hocam.
Öneri için teşekkür ederim nedense Dark firmasına karşı bir önyargım var, 100A mı yoksa Guardian mı önerirsiniz?
100A'nın görüntüsü hoşuna gittiyse alabilirsin, Guardian'a göre fazla bir eksisi yok. Aksine malzeme kalitesi daha iyi diye biliyorum.

MSI MAG Forge kasalarına baktım 100a hoşuma gitti alınabilir gibi duruyor, şu anki kullandığım kasa o kadar küçük ki radyatör yüzünden egzoz fanı dışarı almak zorunda kaldım öyle kullanıyorum, 100A'da öyle olmaz değil mi?

Öneri için teşekkür ederim nedense Dark firmasına karşı bir ön yargım var, 100a mı yoksa Guardian mı önerirsiniz?

Ben Forge 100M kullanıyorum. Üstte 240mm radyatör var. Radyatör egzoz fanının bayağı üstünde kalıyor. Bu aksalarda öyle bir sorun olmaz. Standart zaten.

@Asabı Bozuk Adam Mag Forge olan model alınmaz hocam.

100A'nın görüntüsü hoşuna gittiyse alabilirsin, Guardian'a göre fazla bir eksisi yok. Aksine malzeme kalitesi daha iyi diye biliyorum.
Tercihim büyük ihtimal 100A'dan yana olacak, araştırırken bir de 112R'yi gördüm arada 100 liralık bir fiyat farkı var 100 lira vermeye değer mi peki?

Ben Forge 100M kullanıyorum. Üstte 240mm radyatör var. Radyatör egzoz fanının bayağı üstünde kalıyor. Bu aksalarda öyle bir sorun olmaz. Standart zaten.
Soğutmasından memnun musunuz peki? Hava akışı nasıl?

Yeni konular

Geri
Yukarı