1200 TL Kasa Toplayabilir Misiniz?

utxbk.png

Bu fiyata göre en iyisi.

Çok sagolun ben bu parçaları bilgisayrcıda toplatabilirim değil mi?
Ve bir de bir forumda duymuştum aldığımız yet toplayım birleştirip veriyor mu bize ?

ÇOK teşekkürler aldıgım yerde toparlar mı yani nasıl ? vatan dan alcam orda topllar lar dimi ?

- - - Güncellendi - - -

Birde ben parçaları topladım ve birleştirdim diğer monitör falan uyumlu olur dimi rahat çalışır yani ?

ÇOK teşekkürler aldıgım yerde toparlar mı yani nasıl ? vatan dan alcam orda topllar lar dimi ?

- - - Güncellendi - - -

Birde ben parçaları topladım ve birleştirdim diğer monitör falan uyumlu olur dimi rahat çalışır yani ?

Alacağın anakart HDMI DVI monitör destekli. Monitörün VGA çıkışlı ise 10 liraya dönüştürücü alır öyle bağlarsın. Diğer bütün parçalar birbiriyle uyumlu. Eğer parçaları Vatan Bilgisayar'dan alırsan ücretsiz montaj işlemini şubelerde yapıyorlar. Parçarları internet üzerinden alırsan faturanı ve parçalarını alıp şubeye git yine ücretsiz montajı yaparlar.

Bence amd a10 6800k al bu bir apu. Apu yu anlatırsam şudur: apu=cpu+gpu. Yani hem işlemci hem de grafik işlemcisi. İçinde hd8670 gpu su barındırıyor. Yani ekran kartına gerek kalmayabilir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı