1200 TL sıvı soğutma önerisi

weoji0

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Anakartım, ı işlemcimi ve kasamı yakın zamanda değiştireceğim.
Anakart B450 Aorus Elite. 2 RGB, 2 ARGB çıkışı bulunuyor.
İşlemci Ryzen 5 3600.
Kasa Corsair 4000D airflow.
Ve ben Ryzen 5 3600 işlemciye hafif de olsa bir overclock yapacağım. Ve ben kasanın içinin estetik durmasını çok seven bir insanım. 1200 TL'yi geçmeyecek, geçecek ise de hafif miktarlar ile geçecek, güzel ve kaliteli (örneğin Corsair, Cooler Master, NZXT tarzı) RGB veya ARGB hiç olmazsa, kasanın içinde estetik ve hoş duran, 240mm bir sıvı soğutma istiyorum. Önerilerinizi aşağıya bekliyorum. Sevgilerle.

Son düzenleyen: Moderatör:

ARGB istersen.

Ama bana kalırsa LF-280 daha mantıklı bir tercih.

ARGB istersen.

Ama bana kalırsa LF-280 daha mantıklı bir tercih.

Açık söylemek gerekirse ikisi de hoşuma gitmedi lf 280'in ışığı yok kasada güzel durmaz alttakide çok kalitesiz markaya benziyor.

70tl falan, Kargoyal daha fazla öderim; MSI MAG CORELIQUID 240R ARGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu | ITOPYA
-Kargo dahil 1200tlden aşağı fiyat; NZXT KRAKEN X53 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu | ITOPYA

Yorumlarına bakabilirsiniz
En ucuz olduğu linkler;

Son düzenleme:
Açık söylemek gerekirse ikisi de hoşuma gitmedi LF280'in ışığı yok kasada güzel durmaz, alttaki de çok kalitesiz markaya benziyor.
X53 güzel gibi duruyor hocam güzel gibi performansı güzel ise alacağım.
Enermax'a kalitesiz marka diyip NZXT almak...
Keyfin bilir, "süper marka" olduğu için ortalama bir hava soğutmayı bile adamakıllı geçemeyen X53'ü alabilirsin, hem NZXT AIO'm var diye etrafa da hava atmış olursun ki muhtemelen X53'ün tek özelliği o zaten.
İlla ki ışıklandırmalı olsun diyorsan hem ucuz hem de o NZXT'den falan daha iyi ve kaliteli olan bir şeyler bakabilirsin aşağıdakiler gibi.
Ama bil ki bunların hiçbirisi LF280'in yanına yaklaşamaz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı