1200 TL Wireless kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan yncc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 1B

yncc

Decapat
Daha fazla  
İyi forumlar,
1200 TL civarında kablosuz kulaklık arıyorum.
Uzun kullanımda rahat olması önemli. 10-15 saatim bilgisayarda geçiyor.
Müzik, ödev, ders, film ve çok az da oyun oynanacak bir kulaklık arıyorum.
Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci el SS Arctis Pro Wireless’da bakabilirsiniz.
Onun kablolusu olsa bile en fazla çöp olur. Kablosuzunu düşünemiyorum bile.
Hocam ANKER duymadığım bir marka nasıldır dediğiniz model.
Gayet dengeli bir sesi var, hatta teknik detaydan konuşmak gerekirse, XM4'den biraz daha dengeli. ANC de yarışır. Fiyatına göre bence çok güzel bir kulaklık.
Ben bu kulaklığı bir mağazada denemiştim, pedleri kulaklarımın kenarına değiyordu.

İkinci el SS Arctis Pro Wireless’da bakabilirsiniz.
2.300'den başlıyor sarı sitede.
Onun kablolusu olsa bile en fazla çöp olur. Kablosuzunu düşünemiyorum bile.

Gayet dengeli bir sesi var, hatta teknik detaydan konuşmak gerekirse, XM4'den biraz daha dengeli. ANC de yarışır. Fiyatına göre bence çok güzel bir kulaklık.

Ben bu kulaklığı bir mağazada denemiştim, pedleri kulaklarımın kenarına değiyordu.
Steelseries kulaklıkları hoşuma gidiyor. O tarafta arctis 1 veya başka modellerin wirelessları nasıldır ?

2.300'den başlıyor sarı sitede.

Steelseries kulaklıkları hoşuma gidiyor. O tarafta arctis 1 veya başka modellerin wirelessları nasıldır ?
Kötü hocam, hepsi kötü. İsterseniz inanmayın ama hepsi aslında aynı. Bu tür markaların kulaklıkları 2 seneyi aşmıyor süresi. JBL aldım, 7 ayda ömrü bitti. Artık böyle markaların bizi soymaması gerek.

Kablosuz için Sennheiser ya da benim önerdiğim Anker düşünebilirsiniz, Sennheiser odyofil ve stüdyo kullanımı için mükemmel kulaklık yapıyor ama, bu kulaklığın teknik detaylarına bakılınca fiyatı için yeterli duruyor.

Kablolu alacaksanız ve oyuncu olsun diyorsanız, Astro A40, TYGR 300R. Bütçe artarsa, PC37X.
Oyuncu olmayacaksa, Pro 82.

Kötü hocam, hepsi kötü. İsterseniz inanmayın ama hepsi aslında aynı. Bu tür markaların kulaklıkları 2 seneyi aşmıyor süresi. JBL aldım, 7 ayda ömrü bitti. Artık böyle markaların bizi soymaması gerek.

Kablosuz için Sennheiser ya da benim önerdiğim Anker düşünebilirsiniz, Sennheiser odyofil ve stüdyo kullanımı için mükemmel kulaklık yapıyor ama, bu kulaklığın teknik detaylarına bakılınca fiyatı için yeterli duruyor.

Kablolu alacaksanız ve oyuncu olsun diyorsanız, Astro A40, TYGR 300R. Bütçe artarsa, PC37X.
Oyuncu olmayacaksa, Pro 82.
Hocam çok az oyun oynayacağım diye belirttim ama oynayacağım aslında şimdi bir daha düşündümde. Daha çok oyun kulaklığı havasında olan model önerisi yapabilirmisiniz. Hem oyun hem diğer işler gibi yani.

Geri
Yukarı