1200 TL Wireless kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan yncc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 2B
Uzun gitmesi iyi olduğu anlamına gelmez. Q30'a bile karşı koyamıyorlar. Adam gibi bir kulaklık alacağına gidip SteelSeries çöpüne mi versin çalışıp kazandığı parayı? Paramı çöpe atsam daha iyi ses çıkar. Arkadaşlarınızın problemi de beni ilgilendirmez.
Q30'a baktım da oyun için tasarlanmamış sanırım. Oyunlarda gecikme yaşanma ihtimali yüksek. Henüz inceleme videolarını izlemedim ama. Sadece Bluetooth ile bağlantısı olduğu için söylüyorum bunu. Herhangi dongle vs. bağlantı aparatı yok çünkü.

Q30'a baktım da oyun için tasarlanmamış sanırım. Oyunlarda gecikme yaşanma ihtimali yüksek. Henüz inceleme videolarını izlemedim ama. Sadece Bluetooth ile bağlantısı olduğu için söylüyorum bunu. Herhangi dongle vs. bağlantı aparatı yok çünkü.
Bluetooth 5.0 ve Qualcomm aptX teknolojisi barındırıyor, gecikme olacağını düşünmüyorum.

Bluetooth 5.0 ve Qualcomm aptX teknolojisi barındırıyor, gecikme olacağını düşünmüyorum.
Wireless 2.4 Ghz üzerinden bağlananlara göre biraz gecikme oluyor hocam yine de. Single player oyunlarda problem değil de rekabetçi oyunlarda üzebilir.

Önceki ses kalitesiyle alakalı yorumlarınıza ise katılıyorum her zamanki gibi.

Wireless 2.4 Ghz üzerinden bağlananlara göre biraz gecikme oluyor hocam yine de. Single player oyunlarda problem değil de rekabetçi oyunlarda üzebilir.

Önceki ses kalitesiyle alakalı yorumlarınıza ise katılıyorum her zamanki gibi.
Peki kablolu Cloud 2'ye ne diyorsunuz hocam ? İyi midir ?
Hocam var mı öneriniz kablosuz oyuncu kulaklığı için

Peki kablolu Cloud 2'ye ne diyorsunuz hocam ? İyi midir ?
Cloud 2 kötü. SteelSeries, Razer kötü. Önerim Astro A10 ya da MH752. Eğer kablosuz yapılacaksa BTR3K yada Qudelix 5K olabilir. Bence A10 ve BTR3K guzel bir kablosuz kulaklik kombo olur hatta daha yuksek ses kalitesi alınır.

Kulak içi istiyorsanız Anker SoundCore Liberty 2 Pro kulaklığı kullanıyorum, gayet güzel bir kulaklık. Bir tek ANC desteği yok. Temiz bir ses için vazgeçebileceğim bir özellik ANC.

Herhangi bir oyuncu kulaklığı alıp paranızı çöpe atmayın. O boğuk ve detaysız boostlanan basla müzik dinlediğinizi sanıyorsunuz.

Daha detaylı bilgi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kulak içi istiyorsanız Anker SoundCore Liberty 2 Pro kulaklığı kullanıyorum, gayet güzel bir kulaklık. Bir tek ANC desteği yok. Temiz bir ses için vazgeçebileceğim bir özellik ANC.

Herhangi bir oyuncu kulaklığı alıp paranızı çöpe atmayın. O boğuk ve detaysız boostlanan basla müzik dinlediğinizi sanıyorsunuz.

Daha detaylı bilgi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ah hocam ah, kablosuz istemeseler zaten ben bunu direkt önereceğim. Ama alçak bütçe isteyip yüksek kalite bekliyorlar.
Bu arada, öyle bir noktaya değindi ki anlatamam.
"Oyuncu kulaklığı diye bir şey yok, bir tane kulaklık al ve oyun için kullan."
Ben kilitlendim. Ondan başkası daha iyi açıklayamaz.

Geri
Yukarı