1200 TL'ye iPhone 6S Plus alınır mı?

@yanoserg Bugünün ihtiyaçları bambaşka değil. İnsanlar halen telefon ile sadece görüşme yapıyor ve internette takılıyor. Telefon ile kimse oturup Atom parçalamıyor. En fazla ara sıra oyun, müzik, sosyal medya ve telefon görüşmeleri için kullanılıyor telefonlar. iPhone 6S ile bir batarya değişimi ile fazlasıyla bu işleri yapar. iPhone'lar düzgün bakıldığında 10 yıl bile gidecek cihazlar. iPhone 5S'e halen güncelleme geldiğine (Ocak 2021'de 12.5.1 geldi.) göre 6S'e de güncelleme gelmeye devam edecektir. Uygulama desteği de var en az 3 yıl.

@yanoserg Bugünün ihtiyaçları bambaşka değil. İnsanlar halen telefon ile sadece görüşme yapıyor ve internette takılıyor. Telefon ile kimse oturup Atom parçalamıyor. En fazla ara sıra oyun, müzik, sosyal medya ve telefon görüşmeleri için kullanılıyor telefonlar. iPhone 6S ile bir batarya değişimi ile fazlasıyla bu işleri yapar. iPhone'lar düzgün bakıldığında 10 yıl bile gidecek cihazlar. iPhone 5S'e halen güncelleme geldiğine (Ocak 2021'de 12.5.1 geldi.) göre 6S'e de güncelleme gelmeye devam edecektir. Uygulama desteği de var en az 3 yıl.
Kendim ve çevremden yola çıkarak böyle düşündüm, bir sürü gruptan sürekli video fotoğraf yağarken, YouTube Netflix vs için indir izle yapip, uygulama önbellekleri hafızayı doldurmuşken aynı anda gelen donma ve hangisini silsem düşünceleri fazlasıyla kaçınılmaz bence. He eğer sizin dediğiniz gibi sadece tarayıcı, görüşme vb temel ihtiyaçlar için kullanilicaksa tabiki iş görecektir.

Çalışmaz demedim ama bugünün ihtiyaçları bambaşka. O telefon üretildiği yıllardaki grafik, batarya, hız, hafıza talebi başkaydi, şimdi başka. 1200 lira verip, "-iPhone kullanıyorum" demekten başka çok bir beklentiniz olmamalı.

Şu an Xiaomi Redmi 8'a ve telefon beni deli ediyor annemmin kullandığı iPhone 6'dan daha kötü.

@yanoserg alacağı telefon 32 GB ve üstü ise pek bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum. 16 GB ise zaten pek bir şey beklemesin.

64 GB.

Çalışmaz demedim ama bugünün ihtiyaçları bambaşka. O telefon üretildiği yıllardaki grafik, batarya, hız, hafıza talebi başkaydi, şimdi başka. 1200 lira verip, "-iPhone kullanıyorum" demekten başka çok bir beklentiniz olmamalı.

Merhaba hocam konu kapandı ama ben cihazı aldım ve daha önce Redmi 8A kağıt üstünde daha iyi ama aradaki fark inanılmaz seviyede Android cihaz açılırken kasarken 6 yıllık cihaz çok saçma bir şekilde aşırı hızlı daha performanslı tek - özelliği batarya.

Yeni konular

Geri
Yukarı