1200 TL'ye kasa önerisi

Bütçe
1200

yamacxx

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, kasam 4 kere garantiye gitti. Markası Xigmatek Astro 650W ürün iadesi olabilir. Bu yüzden yeni bir kasa arıyorum. Kasanın şu anda piyasa fiyatı 1000 TL civarı fakat iade olursa kasayı aldığım parayı alacağım için 2 sene öncenin fiyatıyla elime 600 lira geçecek. Bende de 600 TL var toplam 1200 TL bütçem var yeni kasa için. Vatan da Cougar MX410 kasayı önerdiler. Sizce iyi mi bu kasa? Sizin önerileriniz var mı? Dediğim gibi bütçem 1200 TL. Herkes gibi benim de bazı isteklerim var. RGB olması ve kasadan çok az ses gelmesi çünkü garantideki kasamdan çok ses geliyordu. 1200 TL'ye kasa önerilerinizi bekliyorum.

Kasa içinde gelen PSU'lar bizim ayrıca aldıgımız PSU'lar kadar kaliteli olmaz bazen söyleyim onu.

Güç kaynağı da dahil bu bütçeye değil mi? Çünkü kasa garantiye güç kaynağından dolayı gitmiştir herhalde.

Işıkları ve ön panellerinde temassızlık var ondan gitti.
Kasa içinde gelen PSU'lar bizim ayrıca aldıgımız PSU'lar kadar kaliteli olmaz bazen söyleyim onu.

RTX 2060 için hngi PSU'yu önerirsin? Eskiden Xigmatek'in kendi psusunu kullanırdım 650W.

Işıkları ve ön panellerinde temassızlık var ondan gitti.

RTX 2060 için hngi PSU'yu önerirsin? Eskiden Xigmatek'in kendi psusunu kullanırdım 650W.

O PSU'dan bende de var. İnternette baktığımda sorun yaşayan birine rastlamadım. F/P ürünü.
Olduğu söyleniyor. Bende 1 yıldır bir sorun yaşamadım PSU'dan. 650W 2060'ı rahat bir şekilde besler. Dilerseniz aynı PSU'dan alıp 800 TL civarlarında güzel bir kasa alabilirsiniz. Kasa öneremeyeceğim. Çünkü kasalar hakkında çok bilgim yok.

Bu kaliteli bir PSU'dur:

Kasaların boyutuna ve içerdiği fan sayısına dikkat edin, ben birkaç tane "kendimce" kaliteli bulduğum modeli önereceğim:

Yeni konular

Geri
Yukarı