1200 TL'ye Oyun Bilgisayarı

Ilker Düzdaş

Hectopat
Arkadaşlar bana en fazla 1200tl lik bi toplama lazım. Monitor dahil değil. Bu pc ile oyun oynayacağım yani oyun için alıyorum. Öncelikle League of Legends oynuyorum, bu bütçeyle lol u oynayabilirmiyim, gölgesiz en yuksek ayarlarda kaç fps alırım gibi sorularım var. Bunları cevaplayıp birde toplama önerirseniz minnettar olurum. İyiforumlar.

Başka önerileriniz tavsiyeleriniz bana çok yardımcı olacak klavye ve mause gibi ekipmanlar bende bulunuyor sadece toplama kasa gerekli.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD Çıkarırsak, RAM'ide 4 GB indirdirsek, Klavye + Mouse da çıkarırsak bütçen ile uyumlu oluyor. 85 TL'cik Eksik oluyor. :) Oda %25 indirimle gider. :D
Sağ ol önerin icin.

- - - Güncellendi - - -

Neden AMD değil de intel? AMD'nin düşük fiyat yüksek performanslı olduğunu söylüyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Daha iyi bir f/p sistemidir;

Diski 500Gb alırsan 40TL falan daha düşer. Bir de illa 1200 TL ye denk gelsin diyorsan bunu alabilirsin VATAN COMPUTER - GSKILL - 8GB (2x4GB) Ares Blue Low Profile DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram - Ram böylece 80TL daha düşer fiyat.

Ürün Fiyat Adet KDV Dahil Tutar *Avantajlı Tutar

SAPPHIRE
HD7790 GDDR5 1GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı
169,00 USD 394,85 TL *296,14 TL

COOLER MASTER
ELITE K280 500W MidT ATX SİYAH KASA
105,00 USD 245,32 TL *183,99 TL

Toplam (KDV Dahil):​
1.749,96 TL
*1.312,47 TL

Anakartı mosfet soğutucusu olan modeli al ileride mosfet ısınıyor diye sorun yaşamazsın.
LE olmayan model.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı