12000 TL 4K monitör önerisi

Bütçe
12000
Yer
sakarya/akyazı
Daha fazla  
Biraz zor olacak ama1ms 144Hz+ 4K IPS g sycn monitörler var mı şu an satışta olan? RTX 3080 için 4K monitör bakıyorum ama çoğu 60Hz veya 4ms gibi özelliklerle çıkıyor karşıma. Maksimum bütçe 12K.

Curved monitörler bakıyordum bu fiyatlara 4K gyscn var güzel monitörler ama IPS değil. Arkadaşlar IPS panel hepsinden önemli diyor kime sorsak IPS al diyorbu özellikte de IPS yokrtx3080 12 GB ile kullanacağım. Bulamaz isem mecbur 1 ms 144Hz+ gsycn IPS 2K monitör alacağım.
2K IPS çok güzel bir monitör mesela. Ama 4K olanı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz zor olacak ama1ms 144Hz+ 4K IPS g sycn monitörler var mı şu an satışta olan? RTX 3080 için 4K monitör bakıyorum ama çoğu 60Hz veya 4ms gibi özelliklerle çıkıyor karşıma. Maksimum bütçe 12K.

Curved monitörler bakıyordum bu fiyatlara 4K gyscn var güzel monitörler ama IPS değil. Arkadaşlar IPS panel hepsinden önemli diyor kime sorsak IPS al diyorbu özellikte de IPS yokrtx3080 12 GB ile kullanacağım. Bulamaz isem mecbur 1 ms 144Hz+ gsycn IPS 2K monitör alacağım.
2K IPS çok güzel bir monitör mesela. Ama 4K olanı yok.
Bu fiyata alabileceğinin en iyisi.
Ve ayırdığın bütçenin de neredeyse yarısı da cebinde kalır.
Attığım link'deki firma da güvenilir,alabilirsin.

Attığım Link'deki firma da güvenilir, alabilirsin.

4K bakıyorum başkan bulamaz isem 2K alacağız mecbur
4K ya yine TUF serisinden buldum ama 20k fiyatı var aşırı pahalılar yahu

Attığım Link'deki firma da güvenilir, alabilirsin.

Bu fiyata alınacağın en iyisi bu değil. Bir sürü bütçe varken neden yarısı harcansın?

Odyssey G7 daha mantıklı. Zira G-Sync var. Sizin attığınız G-Sync compatible yani tam G-Sync değil. Rapid IPS bence tek artısı.

Bu fiyata alınacağın en iyisi bu değil. Bir sürü bütçe varken neden yarısı harcansın?

Odyssey G7 daha mantıklı. Zira G-Sync var. Sizin attığınız G-Sync compatible yani tam G-Sync değil. Rapid IPS bence tek artısı.

anlaşılan monitörü de tuf serisinden alacağız

4K IPS için fiyatlar yüksek şu an. 4K VA veya 2K IPS düşünebilirsin.
20k bütçeye ROG STRIX mevcut.
Fakat 3080 için 20k monitör fazla geldi bana, 3080'den pahalı. 2K monitör de yeterli 3080 için.

Son düzenleme:
4K IPS için fiyatlar yüksek şu an. 4K VA veya 2K IPS düşünebilirsin.
20k bütçeye ROG STRIX mevcut.
Fakat 3080 için 20k monitör fazla geldi bana, 3080'den pahalı. 2K monitör de yeterli 3080 için.

Bana da pahalı ve uçuk geliyor fiyatlar sanırım 2K alacağım almışken biraz tuzlu olsa da fiyatı 4K alırım dedim ama çok pahalı 12K filan olsa alınırda 20 k çok.

Bana da pahalı ve uçuk geliyor fiyatlar sanırım 2K alacağım almışken biraz tuzlu olsa da fiyatı 4K alırım dedim ama çok pahalı 12K filan olsa alınırda 20 k çok.

Hocam 9500'e 4K monitör attım niye ignorelıyorsunuz mesajımı?

Geri
Yukarı