12000 TL ekran kartı tavsiyesi

3070 6800XT'den iyi. Ama eğer 4500 TL cepte kalsın istiyorsa 6700XT alınabilir. Ama işiniz oyun ise 6800 olabilir.

6800XT, 3070'den çok daha güçlü bir kart. Render alma ya da yayın yapma gibi planlar yoksa yerinde tercih olur. Aşağıda videodan farka bakabilirsiniz. Şu anki fiyatları göz önüne alırsak ama 6700XT modeli bana göre daha F/P sayılır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

6800XT, 3070'den çok daha güçlü bir kart. Render alma ya da yayın yapma gibi planlar yoksa yerinde tercih olur. Aşağıda videodan farka bakabilirsiniz. Şu anki fiyatları göz önüne alırsak ama 6700XT modeli bana göre daha F/P sayılır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun için 6800 tercih edilebilir yazdım zaten.

5 Aylık Evga 3070 Ti Fwt3 Ultra satıyorum. 12500 Liste fiyatım . 12.000 e bırakabilirim . Abd den aldım . Faturası var
Teşekkür ederim hocam malesef düşünmüyorum 2. el almayı.

Arkadaşlar şu durumda RTX 3070, RX6700 ve RX 6800 modelleri arasında tercih yapmam gerekiyor. Aslında son yazılım teknolojileriyle birlikte Nvidia kartlara geçmek istiyorum. Son tavsiyelerinizi bekliyorum.

Şu kart alınır mı arkadaşlar mesela?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı