12000 TL gamig laptop önerisi

RaMCHoMaNia

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese selamlar.

12 bin TL bütçe içinde Gaming notebook arayışım var. Kaç gündür forumda okuyorum o kadar çok yorum var ki tamamen kararsızlık yaratıyor kafa karıştıkça da Hepsiburada'da ki indirimleri kaçırdık.

Abra A7 V11.4 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook 3050 Max-P 11399 TL.

Abra A7 V11.5 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook 3050 Ti Max-P 11899 TL.

Bunların haricinde Tulpar bakıyordum fakat o fiyatlara ürün kalmadı.

Biraz daha bekleyip 3060 olan bir model mi almak yoksa bunlardan birini almak mı karar veremedim.

Malum ay sonunda Monster'ın kampanya fiyatları bitecek yazıyor normal fiyatlara dönüş olursa ve kur yükselişi devam ederse bunları da alamayacağız yoksa.

Aynı donanım ve ekran ölçüsünde fiyat yakınlığı da göz önünde bulundurarak alternatif önerebileceğiniz ürünler varsa onları da yazarsanız sevinirim.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selamlar.

12 bin TL bütçe içinde Gaming notebook arayışım var. Kaç gündür forumda okuyorum o kadar çok yorum var ki tamamen kararsızlık yaratıyor kafa karıştıkça da Hepsiburada'da ki indirimleri kaçırdık.

Biraz daha bekleyip 3060 olan bir model mi almak yoksa bunlardan birini almak mı karar veremedim.

Malum ay sonunda Monster'ın kampanya fiyatları bitecek yazıyor normal fiyatlara dönüş olursa ve kur yükselişi devam ederse bunları da alamayacağız yoksa.

Aynı donanım ve ekran ölçüsünde fiyat yakınlığı da göz önünde bulundurarak alternatif önerebileceğiniz ürünler varsa onları da yazarsanız sevinirim.

Sakın abra almayın Monster Abra marka laptopların kronik ısı sorunu var. Ayrıca o fiyata 3070 ve 3060 olan modeller mevcut.

Game garaj ürünlerine baktım genel olarak notebookların hepsinde güç düşürülmüş gibi duruyor ayrıca orda 17.3 seçeneği de tek model

MSI üretimi olması avantaj tabiki fakat benim ihtiyaçlarıma pek uygun değiller özellikle ekran boyutu olarak

Mesela Slayer 7XL-3050Ti herşey çok iyi tamam bu diyeceğim ekran kartı 60w yazıyor geriye kalan herşeye yazık etmişler

Monster olanlarda aynı kart 80 + 15 yazıyor hadi 90w olsun yine performans farkı olacaktır illaki

Game garaj ürünlerine baktım genel olarak notebookların hepsinde güç düşürülmüş gibi duruyor ayrıca orda 17.3 seçeneği de tek model

MSI üretimi olması avantaj tabiki fakat benim ihtiyaçlarıma pek uygun değiller özellikle ekran boyutu olarak

Mesela Slayer 7XL-3050Ti herşey çok iyi tamam bu diyeceğim ekran kartı 60w yazıyor geriye kalan herşeye yazık etmişler

Monster olanlarda aynı kart 80 + 15 yazıyor hadi 90w olsun yine performans farkı olacaktır illaki
Sana kalmış illa Monster alacağım diyorsan al.

Herkese selamlar.

12 bin TL bütçe içinde Gaming notebook arayışım var. Kaç gündür forumda okuyorum o kadar çok yorum var ki tamamen kararsızlık yaratıyor kafa karıştıkça da Hepsiburada'daki indirimleri kaçırdık.

Abra A7 v11.4 kullanıcısı arkadaşım var, sorunuz varsa alabilirim.

Abra A7 v11.4 kullanıcısı arkadaşım var, sorunuz varsa alabilirim.
Hocam bende laptop bakıyorum 1 haftadır (bütçem 12.500), çok kararsızım. Forumda da konulara göz atıyorum sizi etiketliyorlar. Monster Abra serisini öneriyor musunuz, forumdaki nerdeyse herkes abranın kronik sorunları var ısınıyor vs. diyor kimse önermiyor. Bizi aydınlatırsanız sevinirim.
Birde bu bütçe bandında birkaç laptop seçtim alıcam ama çok kararsızım;

Hocam bende laptop bakıyorum 1 haftadır (bütçem 12.500), çok kararsızım. Forumda da konulara göz atıyorum sizi etiketliyorlar. Monster Abra serisini öneriyor musunuz, forumdaki neredeyse herkes Abra'nın kronik sorunları var ısınıyor vs. diyor kimse önermiyor. Bizi aydınlatırsanız sevinirim.
Bir de bu bütçe bandında birkaç laptop seçtim alacağım ama çok kararsızım;

Abra öneririm ama bu bütçede değil hocam.
Şunun gibi bir nimet varken Abra bakmayın.

Geri
Yukarı