12000 TL gamig laptop önerisi

Evet ASUS daha kötü. Gözle görülür bir fark olur büyük ihtimal.

İkisi yanyana görme şansımız olsa çok daha iyi olacak ürün görsellerinde Asus çok daha ilerde öteki tarafta Intel var biraz daha fazla ısı ihtimali var

Yarın belli olur artık hangisini alacağımız
Abra A7 v11.5 e karar verdim 3050ti olan modele sizce de doğru seçim olur mu

Bu model de thonfang üretimi sanırım doğrumudur

Son düzenleme:
İkisi Yan yana görme şansımız olsa çok daha iyi olacak ürün görsellerinde ASUS çok daha ileride öteki tarafta Intel var biraz daha fazla ısı ihtimali var

Yarın belli olur artık hangisini alacağımız
Abra A7 v11.5'e karar verdim 3050 Ti olan modele sizce de doğru seçim olur mu?

Bu model de thonfang üretimi sanırım doğru mudur?

Evet tongfang. Şahsen bu kadar bütçeyi yükseltmişken ekrana takılmayıp ROG alırdım.

Evet tongfang. Şahsen bu kadar bütçeyi yükseltmişken ekrana takılmayıp ROG alırdım.

Sizi başka konuda da etiketledim yalan yok bir yanım sürekli rog diyor :) klayve konusunda nümerik ve per key RGB mi hala oraya takıldım

Grafik tasarimla isim yok NTSC 75 veya 42 olması benim için çok elzem bir durum değil

Sizi başka konuda da etiketledim yalan yok bir yanım sürekli ROG diyor :) klayve konusunda nümerik ve per key RGB mi hala oraya takıldım

Grafik tasarimla isim yok NTSC 75 veya 42 olması benim için çok elzem bir durum değil

Perkey hocam, bende ROG alırdım. Evet Abra iyi hoş ama kalite açısından geride.

Perkey hocam, bende ROG alırdım. Evet Abra iyi hoş ama kalite açısından geride.

Öyle yapalım o zaman daha henüz sipariş vermedim trendyoldan alacağım

Ondaki 3050ti de 95 watt olan modeldi dimi

Çok soruyorum ama idare edin hatrı sayılır miktarlar olduğu için ince dokuyup sık eliyoruz mecburen

Öyle yapalım o zaman daha henüz sipariş vermedim Trendyol'dan alacağım

Ondaki 3050 Ti de 95 Watt olan modeldi değil mi?

Çok soruyorum ama idare edin hatrı sayılır miktarlar olduğu için ince dokuyup sık eliyoruz mecburen

Estağfurullah hocam, 95W kart var bunda. Şimdiden hayırlı olsun.

Bu linkteki ürün sepet indirimi varmış +50 de kupon geldi 11950 ye aldım 6 taksit

İnşallah beklediğimiz gibi çıkar :)
Hayırlı olsun, cihaz gelince fotoğraf bekleriz hocam:)

Fotoğraf atarım tabiki bugün kargoya yetişmedi :)

Perşembe günü bana ulaşır muhtemelen

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı