12000 TL iPhone önerisi

okangumus600

Decapat
Daha fazla  
En iyi f/p olarak hangisi alınır? Özellikle kamerası ve sarjı iyi olsun. İkinci el almak istemiyorum, direkt sıfırından alacağım.

Sıfır iPhone istiyorsan şu anda üretimi devam eden sadece iPhone 12 ve iPhone 13 var yani iPhone 11 falan alamazsın, yani iPhone 12 öneririm.
iPhone 11 sıfır olarak satılıyor.

En güncel cihazı istiyorum diyorsan iPhone SE 2022 veya diğer ismiyle SE 3; ekran daha büyük olsun ama 2 sene daha yaşlı bir telefon istiyorum dersen de iPhone 11 var.

iPhone 11 sıfır olarak satılıyor.

En güncel cihazı istiyorum diyorsan iPhone SE 2022 veya diğer ismiyle SE 3; ekran daha büyük olsun ama 2 sene daha yaşlı bir telefon istiyorum dersen de iPhone 11 var.

Hocam pardon yanlış bilgi vermişim bir de iPhone 11 3 hatta neredeyse 3.5 yaşına girecek bir telefon siz 2 demişsiniz.

Hocam pardon yanlış bilgi vermişim bir de iPhone 11 3 hatta neredeyse 3.5 yaşına girecek bir telefon siz 2 demişsiniz.
10 Eylül 2019'da çıktı, 20 Eylül'de satışa sunuldu. Henüz 3 yaşına girmedi.

Ben şu an telefon alsam 11 almazdım sanırım her zaman güncel modelden yanayım. Ne kadar SE 3 tasarımını sevmesem de iPhone 11'den iki sene daha çok güncelleme alacak.

Sen bir de şarjı iyi olsun demişsin SE 3 şarj konusunda üzebilir yine de sana kalmış.

Geri
Yukarı