12000 TL laptop önerisi

Bütçe
12000

zeas

Centipat
Daha fazla  
Bütçem kısıtlı ve istediğim özelliklerde bir laptop bulamadım. Alacağım laptopun uzun ömürlü olmasını istiyorum, en az 5 sene kullanmalıyım. Üniversitede kullanmak, oyun oynamak, yazılım ve alt seviye render için uygun bir laptop olmalı. Marka olarak MSI, Dell, ASUS tercihimdir, işlemci olarak da Intel (en düşük i5 10. nesil), RAM'i 16 GB olsa tadından yenmez bir de daha önce saydığım işler için uygun bir ekran kartı olmalı. En azından GTX1060 Ti olsa güzel olur. Bu işlerden çok anlamadığım ve parayı da kolay bulamayacağım için alabileceğim en iyi laptopu almak istiyorum, önerilere açığım. Bütçemin çok üstünde laptopları önermeyin zira onları ben de gördüm bütçem en fazla 13 bine çıkabilir ama 10-12 bin bandı benim için en uygunu. Bir de şu an laptop almak için uygun bir zaman mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Lenovo olan makul bir seçenek ama yine de uzak durmaya çalışıyorum Acer olanı ben de görüp heyecanlanmıştım ama yorumlarda ısınma sorunu olabilir yazan olmuş o yüzden emin olamadım teşekkür ederim
Lenovo'yu almak istemiyorsanız şu videoyu izlerseniz belki fikriniz değişir.
teşekkürler biraz daha sıcak bakmamı sağladı ancak ilk tercihim olmayacak gibi

ACER Nitro 5 An515-45 Ryzen 5 5600h 8 Gb 512 Gb Ssd Rtx 3050 144 Hz 15.6 Fhd Freedos Nh.qbaey.002 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bütçeniz artarsa buna bakin, 10.nesil intel islemciler cok ısınıyor bilmenizi isterim bütçe artiramazsaniz 1650li lenevoyu alin bu fiyat aralığında güzel bi tercihtir
Bütçem artmayacak gibi ancak güzel bir seçenekmiş bu da üzüldüm yine skxjsks ryzen işlemciye karşı da bir antipatim var o yüzden intel olsun istiyorum i7 9. nesil nasıl sizce

Bütçem artmayacak gibi ancak güzel bir seçenekmiş bu da üzüldüm yine skdjskz teşekkür ederim
lenevo alin ozaman bence hocam üstüne bide 8gb ram takarsiniz güzel olur onyarginizi kırın derim güzel modeldir itopyada indirimde duz 10binede dusebiliyor onu beklerseniz paranizda elinizde kalmis olur
yeni gördüm yorumunuzu onu iceren bi model atın öyle yorumliyalim 9.nesil i7 pek kaldığını gormedim
Bütçem artmayacak gibi ancak güzel bir seçenekmiş bu da üzüldüm yine skxjsks ryzen işlemciye karşı da bir antipatim var o yüzden intel olsun istiyorum i7 9. nesil nasıl sizce
ryzen islemcilerde iyidir buarada nedenki hocam güç olarakta iyiler

lenevo alin ozaman bence hocam üstüne bide 8gb ram takarsiniz güzel olur onyarginizi kırın derim güzel modeldir itopyada indirimde duz 10binede dusebiliyor onu beklerseniz paranizda elinizde kalmis olur
yeni gördüm yorumunuzu onu iceren bi model atın öyle yorumliyalim 9.nesil i7 pek kaldığını gormedim

ryzen islemcilerde iyidir buarada nedenki hocam güç olarakta iyiler
MSI leopard gl75 var da ikinci el o yüzden sormuştum ama fiyatını çok da ucuz tutmamış (13k) o yüzden onu da alamam gibi duruyor

Bilmiyorum aslında çok altı dolu bir antipati değil ama intelden şaşmamak istiyorum ekdjskzks

Son düzenleme:

Geri
Yukarı