12000 TL laptop tavsiyesi

Mustfa

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Yıllardır takip ettiğim bu foruma sonunda yazmak nasip oldu. Maksimum 12.000 TL bandında laptop bakıyorum. Ne yazık ki masaüstü opsiyonum yok. Monster ve Casper gibi markalar düşünmüyorum, benim için güvenilirlik önemli. Birkaç sorum olacak, Acer Predator tercih edilebilir mi, güvenilir midir? Bu ürünlerden herhangi birinde kronik sorunlar var mıdır? Başka hangi laptopları önerebilirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

MSI GL75

Acer Predator

MSI GF65

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk MSI çok iyiymiş. Bende yeni aldım sayılır, alırken çok araştırdım ama Acer'dan pek iyi bahsetmiyorlar. Monster niye tercih etmiyorsunuz. Merak ettim.
O pAraYa mAsaÜsTü tOplAnIr.
Ben deniz ulaştırma ve işletme okuyorum yeri gelecek 8 ay kara göremeyeceğim bu yüzden güvenilirlik benim için çok ciddi önem arz ediyor. Teknik servislere ulaşım imkanım yokken monster beni korkutuyor. Hatalı yada sorunlu cihazla uğraşamayam.
Siz hangi cihazı yada markayı tercih ettiniz?
Hp Omen 15 derim. Süper cihaz
Siz kullanıyor musunuz? Kullanıcı deneyiminiz nasıl? Hangi modeli önerirsiniz?

Ben deniz ulaştırma ve işletme okuyorum yeri gelecek 8 ay kara göremeyeceğim bu yüzden güvenilirlik benim için çok ciddi önem arz ediyor. Teknik servislere ulaşım imkanım yokken monster beni korkutuyor. Hatalı yada sorunlu cihazla uğraşamayam.
Siz hangi cihazı yada markayı tercih ettiniz?

Siz kullanıyor musunuz? Kullanıcı deneyiminiz nasıl? Hangi modeli önerirsiniz?

Ben Monster Abra A5 serisinden aldım. 3 aydır hiç sorun yaşamıyorum. Bir kere Driver'lar ile ilgili bir şeyi yanlış yapmıştım. Monster'ı aradım 17 dakika falan telefonda uzaktan bağlanıp hallettiler. Tabi imkanınız varsa MSI veya ASUS ROG serisinden tercih etmeniz daha iyi olur.

Ben Monster Abra A5 serisinden aldım. 3 aydır hiç sorun yaşamıyorum. Bir kere Driver'lar ile ilgili bir şeyi yanlış yapmıştım. Monster'ı aradım 17 dakika falan telefonda uzaktan bağlanıp hallettiler. Tabi imkanınız varsa MSI veya ASUS ROG serisinden tercih etmeniz daha iyi olur.
Asus baktım biraz benim fiyat bandımda TUF modelleri vardı onların kronik ısınma sorunları var diye okudum.
Bide bu modeli buldum bunun hakkında düşünceleriniz nedir bütçemi biraz aşıyor;

Asus-g512

ASUS baktım biraz benim fiyat bandımda TUF modelleri vardı onların kronik ısınma sorunları var diye okudum.
Bir de bu modeli buldum bunun hakkında düşünceleriniz nedir bütçemi biraz aşıyor;

Asus-g512

Evet TUF serileri gereğinden fazla ısınıyor. Benim PC 70 80 derece çok grafik isteyen oyunlarda 85 dereceyi görürken TUF serileri izlediğim inceleme videolarında 90 dereceyi geçiyor. Ama ROG serilerini iyi diye duydum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şöyle bir inceleme videosu var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı