12000 TL sistem toplama

@rydn Kasayı PSU'suz alacak diyorsun, PSU'lu kasa koyuyorsun, üstüne bir tane daha PSU alıyorsun. Amacın ne? 2 tane PSU'yu ne yapacaksın?

ROG Strix varken Ventus, Dual çöp kalır. Arkadaşın hiçbir şeyden anlamıyor. Attığım sistem gayet güzel. Gidip hala leş gibi sistem alacaksa kendi kararı. Bilmiyor, yardım ediyoruz burun kıvırıyor.

Attığım sistemde kasayı P400A RGB alsın, PSU'yu da High Power 750W falan seçebilir. SSD'yi de 250 GB yapsın. Gerisiyle oynamasın, çer çöp toplayacak.

@rydn kasayı PSU'suz alacak diyorsun, PSU'lu kasa koyuyorsun, üstüne bir tane daha PSU alıyorsun. Amacın ne? 2 tane PSU'yu ne yapacaksın?

ROG STRIX varken Ventus, Dual çöp kalır. Arkadaşın hiçbir şeyden anlamıyor. Attığım sistem gayet güzel. Gidip hala leş gibi sistem alacaksa kendi kararı. Bilmiyor, yardım ediyoruz burun kıvırıyor.

Kasa PSU'lu ama alacağı yerde PSU yok daha ucuza alacak.
Ama hala Dual istiyor dedim bende de STRIX var çok iyi diyorum yok napıcam 3 fanı diyor.

Benden bu kadar, parayı ben vermeyeceğim ne de olsa. Düzgün ürün alsın diye diretiyoruz, illa da çöp ürün alacağım diye ısrar ediyor. Alsın, sonra keşke laftan anlasaydım diye kafasını duvarlara vurmasın. Hiçbir şeyden anlamayıp da hala daha yardım edenlere burun kıvıranlara sinir oluyorum.

Benden bu kadar, parayı ben vermeyeceğim ne de olsa. Düzgün ürün alsın diye diretiyoruz, illa da çöp ürün alacağım diye ısrar ediyor. Alsın, sonra keşke laftan anlasaydım diye kafasını duvarlara vurmasın. Hiçbir şeyden anlamayıp da hala daha yardım edenlere burun kıvıranlara sinir oluyorum.

Aynen hocam size katılıyorum.
Bana inanmıyor size sorayim sizden gelen cevapları gösterdim yok inanmıyor.

Aynen hocam size katılıyorum.
Bana inanmıyor size sorayim sizden gelen cevapları gösterdim yok inanmıyor.
Tamam bırak, sen de önerme o ilk baştaki rezil sistemi alsın 12.000 lirayı bi' çöpe atsın da aklı başına gelsin.
Neden hep böylelerinde para bol anlamıyorum.

Geri
Yukarı