12000 TL'ye Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı Tavsiyesi

Monster alabilirsin ama ben paramı plastik kalitesine yatırıcam diyorsan başka marka bakabilirsin.
Kral bu nasıl bir laftır. Buralar karışacak. :D
RTX 2060 gayet yeter. Ve bildiğim kadarıyla bunda SSD slotu var. Sonradan eklenebiliyor. Eğer buna da zayıf dersen o zaman masaüstü topla ya da biraz da para koy
Bunu al.
16 bin tl bu laptop kanka.

1650 Ti önermişsin reis.

Şimdi gördüm yanlış linki kopyaladım :D.
Kral bu nasıl bir laftır. Buralar karışacak. :D.

16 bin TL bu laptop kanka.

Anladım da RTX 2060 iyi. Sen 8K render mi alacaksın? Öyle bir işin varsa direkt masaüstü topla laptoplarda o özellik çok nadir var.
Şimdi gördüm yanlış linki kopyaladım :D.

Anladım da RTX 2060 iyi. Sen 8K render mi alacaksın? Öyle bir işin varsa direkt masaüstü topla laptoplarda o özellik çok nadir var.

Bunda da 512 GB SSD var bence yeter.

Öncelikle merhaba bu dediğime kızacaksınız belki ama gerçekten 12.000TL'ye RTX 2080 Super'li masaüstü PC toplayabilirsiniz he yok.
Ben illahaki laptop istiyorum derseniz buyrun

Imkan varsa ASUS MSI gibi daha iyi markalara yonelin.

Hocam son zamanlarda MSI Thin ısınma sorunu konuları çok açıldı hala hem pahalı hem soğutması kötü MSI öneriyorsunuz.

Bunlar sadece 3-4 günde yazılanlar.

O kadar ince laptopa 4.5GHz işlemci koyup sonra çok hafif ve ince laptop yaptık derseniz bu olur.

Hocam son zamanlarda MSI Thin ısınma sorunu konuları çok açıldı hala hem pahalı hem soğutması kötü MSI öneriyorsunuz.

Bunlar sadece 3-4 günde yazılanlar.

O kadar ince laptopa 4.5GHz işlemci koyup sonra çok hafif ve ince laptop yaptık derseniz bu olur.

Thin modeli tek fanlı dedim siz görmediniz herhalde. Ve her modeli Thin değilki neyin kafası bu biraz araştırın sadece MSI'ın bazı modellerinin soğutması kötü. En iyi laptop markalarından biridir MSI. Ben size iyi soğutmalı bir MSI laptop atayım. Sizin bütçenize göre.

Thin modeli tek fanlı dedim siz görmediniz herhalde. Ve her modeli Thin değilki neyin kafası bu biraz araştırın sadece MSI'ın bazı modellerinin soğutması kötü. En iyi laptop markalarından biridir MSI. Ben size iyi soğutmalı bir MSI laptop atayım. Sizin bütçenize göre.

Hocam Thin modellerinin 63 olanı tek fanlı 65 olanı çift fanlı ama attığım konularda 65 modelde var 2 fan olsa da ince olunca ısınıyor.
Ama Leopard ve Alpha serisi iyi.

Geri
Yukarı