12000 TL'ye Sistem Toplama

HaLiL_ibo

Kilopat
Daha fazla  
Selam, kampanya döneminden yararlanıp 12 bine yaklaşan şöyle bir sistem toplamayı düşünüyorum. SSD elimde mevcut. (Kingston UV400) Ek olarak kasa ile güç kaynağına emin olamadım. Öncelikle bu ikili sizce iyi mi? Ek olarak sistemde hata görünüyor mu? Ek olarak günde ortalama 2-3 saat simülasyon+FPS dışında ofisi işleri olacak. Çift ekran Excel vs. bütçe 10 bin geçmesin dedik ama geçti ne yazık ki. Tüm parçaları satıcı HB olarak seçtim, kendimizde TY üzerinden piyasa içindeyiz, o yüzden farklı satıcılara güvenmiyorum.
Güncel

Dosya Ekleri

• 3225.png
    3225.png
    182,9 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

şuna da bakın bana göre bu sistemler bu kadar etmez ama almanız gerekiyorsa diye paylaşayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

şuna da bakın bana göre bu sistemler bu kadar etmez ama almanız gerekiyorsa diye paylaşayım.
Benim seçtiklerim ile aynı ancak işlemci yönünde hep kötüleme mevcut yorumlarda. Sistemin geleceği yok deniyor. Sizce haklılar mı?

Benim seçtiklerim ile aynı ancak işlemci yönünde hep kötüleme mevcut yorumlarda. Sistemin geleceği yok deniyor. Sizce haklılar mı?
Ekran kartını yükselttiğiniz zaman işlemciyi de yükseltmeniz icap edecek. 3060 alırsanız 10400F, 3070 alırsanız 10700F takabilirsiniz. Tabii 11. nesil de takılabilir sanıyorum. Yükseltme yakın zamanda olmayacaksa alıp geçerdim ben olsam. Yok 6 ay sonra kartı satar yükseltirim derseniz orası da sorun olmaz ama diyelim 3070 aldınız 3060Ti gibi performans alırsınız denebilir.

Ekran kartını yükselttiğiniz zaman işlemciyi de yükseltmeniz icap edecek. 3060 alırsanız 10400F, 3070 alırsanız 10700F takabilirsiniz. Tabii 11. nesil de takılabilir sanıyorum. Yükseltme yakın zamanda olmayacaksa alıp geçerdim ben olsam. Yok 6 ay sonra kartı satar yükseltirim derseniz orası da sorun olmaz ama diyelim 3070 aldınız 3060Ti gibi performans alırsınız denebilir.
2060 takmayı düşünüyorum, oynadığım sadece cs:go, gta 5, ets 2 vb. beni 6,8 sene götürse yeter. LGA1700 anakarta geçince 3bin daha çıkılacak üstüne, değmez gibime geliyor.

2060 takmayı düşünüyorum, oynadığım sadece cs:go, gta 5, ets 2 vb. beni 6,8 sene götürse yeter. LGA1700 anakarta geçince 3bin daha çıkılacak üstüne, değmez gibime geliyor.
Ben yorumu sistem olarak alırsanız üzerinden yaptım yanlış anlamışmasın 😇 Ha o şekilde düşünüyorsanız bitmediyse 6600 var 5500'e onu alıp 12400F alabilirsiniz sanırım.

XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 Core RX-66XL8LFDQ 8GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com bitmiş olabilir siz bakarken.

Yeni konular

Geri
Yukarı