1200TL Akıllı Telefon Önerisi

Berktuğ Arıkan

Hectopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Sizden telefon önerisi istiyorum. Daha önce LG Optimus E975 kullanıyordum ama kırıldı serviste çok fazla para istiyor. Bende telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum. Kısaca telefonumda beğendiğim ve beğenmediğim özelliklerini yazayım; Flash Player i desteklemesi benim için avantajdı ama bunun yanında kamerası hiç beklemediğim kadar kötü geldi ve androidin stabil çalışmaması biraz sıkıntı yarattı. Çok kısa oldu :) Alacağım telefon 2. el olacak fiyat 1200TL. Aklımda olan modelleri sıralayayım; Sony xperia z, Nokia lumia 925, Nokia lumia 1020

Sony xperia z isteme nedenim aslında çok basit, her ne kadar size saçma gelecek olsa da suya girmesi, diğer telefonlara oranla darbelere karşı daha dayanıklı olması ve kamerası.

Nokia Lumia 925 ise diğerlerine oranla daha ucuz olması ve lumia telefonlarının tasarımı. (Alırsam sıfır alırım)

Nokia Lumia 1020 ise muazzam kamerası ve lumia telefonlarının tasarımı.

Kısa kısa yazdım nedenlerini. Siz ne düşünürsünüz, ne yapmamı önerirsiniz? Başka telefonda önerebilirsiniz. Telefondan beklediğim özellikler; Kamerasının iyi olması, darbelere karşı dayanıklı olması, çok önemli olmasa da tasarımı hoş olsa olur. Şimdilik aklıma bunlar geldi. Verdiğim fiyatın biraz üstüne çıkabilirsiniz. Teşekkür ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Lumia 925 çok iyi özellikleri olmasına rağmen biraz hassas bir telefon. Bende şuan bir telefon alacak olsaydım ya LG G2 yada Lumia 925 alırdım. Lumia 925 alacaksanız İstanbul Bilişim'de 1000TL

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı