1200TL civarında oyuncu koltuğu

OsurtanBiber

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ardakaşlar selam, 1200TL civarında oyuncu koltuğu arıyorum. Bir sürü farklı marka ve koltuk var fakat fiyatına göre en iyisi hangisi sizce? Yatar özellikli ve boyun ve bel desteği olması tercihim. Bütçemin sonu bu. Aklımdakiler.
RAMPAGE KL-R77 3D Kol,Tam Dökme Süngerli Oyuncu Koltuğu Siyah/Kırmızı
Sizce hangisi? Boyum 1.82 kilom 60 rahat ve kullanışlı bir şey istiyorum. Linkini bırakmadıklarımdan da önerebilirsiniz. xDrive tercihim aslında fakat bütçemi çok aşıyor.

Hawkdan sipariş verdim 3 gün önce bekliyorum geldiğinde almamış olursanız yorum yapabilirim 1 aydır araştırdım kumaş olması cezbedici yönü oldu benim için yazın nem yüksek çekilmiyor deriler baktım alan herkesde %90 oranında memnun.

Hawkdan sipariş verdim 3 gün önce bekliyorum geldiğinde almamış olursanız yorum yapabilirim 1 aydır araştırdım kumaş olması cezbedici yönü oldu benim için yazın nem yüksek çekilmiyor deriler baktım alan herkesde %90 oranında memnun.
Kumaş olması beni de cezbetti fakat ne kadar rahat olur emin olamıyorum. Piyasada yeni bir marka gibi duruyor.

Youtubede baya inceleyen olmuş başka forumlardada genelde alanlar memnun bende beklemedeyim açıkcası gelsin göreceğiz konuştuğumda çok memnun kalacaksınız dediler whatsappdan.
Çok güzel almak isterdim fakat bütçemi aşıyor ya biraz. Belki indirime falan girerse yakın zamanda. Siz deneyimlerinizi bana aktarın eğer aşırı memnunsanız borç falan alabilirim belki.

Çok güzel almak isterdim fakat bütçemi aşıyor ya biraz. Belki indirime falan girerse yakın zamanda. Siz deneyimlerinizi bana aktarın eğer aşırı memnunsanız borç falan alabilirim belki.

Geldiğinde biraz kullandıktan sonra yorum yaparım bende indirim bekledim bu arada 2 aydır üstüne zam geldi :) yakın zamanda düşünmüyoruz dediler indirim ama belli olmaz tabi bu işler.

Geri
Yukarı