1200TL'ye Notebook

• Konuyu başlatan serifcan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 3B
VATAN COMPUTER - ASUS - X550CA NOTEBOOK CELERON 1007U-4GB -320GB-15.6-INTEL-WIN8 NOTEBOOK BILGISAYAR - Notebook Sizce bu linkteki Lenovo'dan daha mı iyi? Benim için ekran kartı önemli ama bunun işlemci hızı 1.5 Ghz ve intel celeron yorum alabilir miyim
Lenovo bundan çok daha iyi. Fakat Lenovo da oyunlarda yardımcı olamayacak size. Online oyun oynuyor sanız belki, ama ilerde ısınma problemleri, bunu takip eden kasılmalar pişman ettirecek sizi.

Lenovo bundan çok daha iyi. Fakat Lenovo da oyunlarda yardımcı olamayacak size. Online oyun oynuyor sanız belki, ama ilerde ısınma problemleri, bunu takip eden kasılmalar pişman ettirecek sizi.

Yalnız notebook çok fazla açık kalacak. Çünkü ben online oyunlarda takıntılıyım. Masaüstüm en fazla 18 gün hiç aralıksız kapanmadı. Dediğiniz gibi o zaman lenovo ısınma şeyinde bana problem çıkaracak. Önerecek olan yok mu? 1200 tl civarında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş sen en Kral 10000 TL'lik bi notebook bile alsan 18 gün açık kalmaya dayanmaz. Anca masaüstü kullanacaksın.

O fiyata, Lenovo en iyilerinden birisi. Lenovo adına alışık değil insanlar ama ülkemizde satışı olan en iyi markalardan birisi. Bende online oyun oynuyorum mesela "İKV" Öyle anlar oluyor ki hareket etmek mümkün olmuyor. 1 fps gördüğümü bilirim, notebook ta ss'i vardı silmemişsem atarım. Demem o ki online oyunlarda 1200 liralık bir laptop size yetmeyecektir. 2000 lira da olsa kanımca aynı olacak.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı