120cm masa bilgisayar için yeterli mi?

Mehmetzzs

Femtopat
Arkadaşlar yeni bir masa aldım birkaç güne gelecek üstüne Ranker virgo kasa 21.5 inc monitor ve klavye mouse gelecek. Masanın oranları. 120cm genişlik, derinlik 60cm, yüksekliği 73 cm sizce sığarmı.

Bence sığacaktır laptop kullanıyorum masam 80 cm boyutunda ekstra ayrı Fullsize klavye kullanıyorum aşırı büyük olmasa da birazcık yer kalıyor 120cm ise gayet yeterli bir alan diye düşünüyorum

yaraliordek

Centipat
Makaleler
2
Arkadaşlar yeni bir masa aldım birkaç güne gelecek üstüne Ranker virgo kasa 21.5 inc monitor ve klavye mouse gelecek. Masanın oranları. 120cm genişlik, derinlik 60cm, yüksekliği 73 cm sizce sığarmı.

İkeadan aldın sanırım. Evet yeterli. Kullanıyorum, yalnız masanın üzerine kasa koymanı tavsiye etmem. Öyle bir gaflette bulundum masanın üstü çizildi.

KS
KS
5

56ytytyt

Centipat
Yer
Samsun-Havza-Kocapınar
İkeadan aldın sanırım. Evet yeterli. Kullanıyorum, yalnız masanın üzerine kasa koymanı tavsiye etmem. Öyle bir gaflette bulundum masanın üstü çizildi.

Markası ceremicaldi galiba aldığımın. Masanın üstüne koymam lazım büyük ihtimalle malum kış ayı annem sağ olsun 10cm kalinliginda hali koymus.
Sorun olur mu çizilmesi.

Yeni konular

Yukarı