120GB SSD tavsiyesi

Sizde ve birçok arkadaşınızda sorun çıkarıp çıkarmadığını biz bilemeyiz. Ayrıca bu kronik sorunlu olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Gerçeğini değiştirmediği kadar birçok insanın yorumuna göre hiçbir problem çıkmadığını da araştırırsan öğrenmiş olabilirdin. Demek oluyor ki o kadar insan boşuna yazmamış. Küçümseyici tavrınız çok hoş böyle devam: DDDDD

Hocam kızgın ifadesi verip durmayın ben kullandım tanıdık ve arkadaşlarım kullandı şimdiye kadar bir problem çıkmadı boş yapmayın.

@f3turan Bunu hakkında forumda iki adet konu var, hiç kimse bakmadı bile. Kendi sitesinden kendi dokümanı bu, yani yanlış olduğunu sanmıyorum.

Biliyorum uçuk görünüyor, ama doğrulandığını da hatırlıyorum.

Ek olarak 480GB versiyonu da 750TB TBW değeri sunuyor. Şu konuda sormuştum, kimse bakmıyor;

Gerçeğini değiştirmediği kadar birçok insanın yorumuna göre hiçbir problem çıkmadığını da araştırırsan öğrenmiş olabilirdin. Demek oluyor ki o kadar insan boşuna yazmamış. Küçümseyici tavrınız çok hoş böyle devam: DDDDD

Bu kadar konuyu da görmüyorsanız körlük sizdedir. Geçmiş olsun. Bir göz hastanesine görünmenizi öneririm.

Bu kadar konuyu da görmüyorsanız körlük sizdedir. Geçmiş olsun. Bir göz hastanesine görünmenizi öneririm.

Hala dediğim gibi kendini bir şey sanan insanlarla bir konu üzerine tartışmayı istemiyorum. Sen haklısın hocam böyle devam iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı