120mm Fan Önerisi

Noctua FN-12 modelini 2. el olarak satın aldım. İnanılmaz sessiz olmakla birlikte güzel hava akımı derecelerne sahip.

Akasa viperdan ben de memnundum kullandığım 1 yıllık süre içerisinde, sonrasında RGB sevdasına söktüm :D

Statik basıncın yüksek olması çıkışta da işe yaramaz mı?

Biraz daha araştırdım ve dediğiniz gibi F serisini tercih etmek daha mantıklı fakat Phanteks P350X'in ön panelin de P serisi mi F serisi mi tercih edilmeli?

Ön panelde P serisi daha iyi gider. Fakat 5'li paket halinde alacaksanız F serisi de yeterli performansı verir. F serisi tavsiye etme nedenim daha düşük devirde daha yüksek hava akımı sağlayabiliyor olması.
Geçen bir yerlerde Akasa Viper modeli baya övgü toplamıştı.
Akasa viperdan ben de memnundum kullandığım 1 yıllık süre içerisinde, sonrasında RGB sevdasına söktüm :D

Akasa biraz daha pahalı ama CFM değerleri ile fiyatını hakediyor. S-flow modeli 110 CFM verebiliyor fiyatı da 90-100 TL civarında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı