120mm Sessiz Fan önerisi

BySharky

Kilopat
Daha fazla  
Daha yeni bilgisayar topladım. Ancak oyun oynarken ısınmalara yaşıyorum. MoH W Ultra 67°C, LoL Medium 56°C gibi saçma sapan değerler alıyorum. Kasa ise Cooler Master K350. Şuan kasanın içinde 2 tane fan var ancak yeterli olmuyor. Bende toplam 55 lira gibi bir fiyata iki tane 120mm fan almak istiyorum. Işıklı olmasada olur sessiz olsun. Hepsinin aynı hızda döndüğünü biliyorum ancak kalite farkı olduğuda bariz. :D Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Parçalar:
  • AMD FX6300
  • GTX760
  • 8GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
SickleFlow kesinlikle sessiz değil tam tersi seslidir. Hemde sıcaklıklarınız çok değil normal bence. Alacağınız fan pek bir şey değiştirmez. 4-5 derece anca fark eder diye düşünüyorum.

Ekran kartina nerden bakcagimi bilmiyorum. Verdigim degerler GPU degerleri. Belkide bu elran kartidir bilgim yok. Ekran karti icin bakabilecegim program varsa soyleyebilir misiniz? Ayrica bu degerler normalmi. o_O Cok degilmi? Ben mi yanlis biliyorum. O kadar sicaktiki kasa elimi koyunca cekmek zorunda kaldim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı