120mm sıvı soğutma önerisi

Legendario

Hectopat
Daha fazla  
Anakartım küçük olduğu için Arctic Freezer 34 gibi büyük soğutucuları takamıyorum. Zaten i5 10400F ile birlikte kullanıyorum çok fazla ısınma problemim yok. Açıkçası benim için önemli olan görüntüsü. NZXT Kraken M.22/ Cooler Master ML120l/ darkFlash DX120 var kafamda. Bu soğutuculardan birini alacağım ama hangisi karar veremiyorum. darkFlash daha ucuz ve güzelde duruyor açıkçası ama pek güvenemedim. Sizce hangisini almalıyım. Ve o paraya hava soğutma alırsın demeyin bu üç soğutucu arasından soruyorum!

Son düzenleyen: Moderatör:
120mm sıvı soğutmaların performansı güzel olmaz, verdiğiniz paraya değmez. Demememi istemişsiniz ancak hava soğutma daha mantıklı olur. İlla ki üçü arasından birini seçeceksem Kraken M22 seçerim.
Ben şu ürünü beğenmiştim. Ancak kendi macunu yerine farklı macun almalısın bunu alırsan: ID-COOLING FrostFlow X 120 4Pin PWM 120mm İşlemci Sıvı Soğutucu Fiyat
Hocam soğutucunun içinden çıkan termal macun iyi diye biliyorum ben. @BerkayZ87

Fiyatı şu an 700 TL'yi aştı ancak kalın radyatörü olan ve performans veren en makul ürün Arctic'te.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı