120TL oyuncu faresi önerisi

Kanka hayır :D 120TL'lik fare 4 arkadaşım 1 tane aldı yani 4 fare aldılar :D
Gamenote'un 120TL'lik mouse'u derken büyük ihtimal MS814 adlı modeldir. Ve arkadaşların o mouse kırdılarsa normal bir şekilde kullanmamışlardır. Yani o arkadaşlarına Razer da versen ASUS da versen yine kırılır.

4 arkadaşın da "maynkraft"'da o farelere sırf jitter için neler yapmışlardır, Everest mouse olsa anlarım, kaliteli ürün.

Bir ara Everest ile Rampage birleşmişti hatta Everest SGM-X7 vardı bende Rampage yazıyordu arkasında ama çıkarmıştım. Bu alacağım Farede'de Everest vardı (sanırım)

Rampage Everest zaten. Birleşmediler.

Peki niye herkes Rampage mouse almayın 1 hafta sonra kırıldı diye açarsınız konu yazdı 1 tane konu açtım atayim linkini;

Peki niye herkes Rampage mouse almayın 1 hafta sonra kırıldı diye açarsınız konu yazdı 1 tane konu açtım atayim linkini;

Çünkü fason bir marka.

Çin'de yapılıp, template olarak satılan ekipmanlara marka basıp TR'de satmaları.

Eee bence Çin şu an dünyanın en iyi teknolojik aletlerini yapan ülke zaten öyle değil mi? Niye herkes kötü demiş? Şey olarak mı yoksa, Çin malı vs diyoruz ya o mantıksa benim farem niye bayağıdır çalışıyordu :D yani aslında sizin demek istediğiniz iyi bir şey mi kötü bir şey mi yani template olarak satılması. Ben cidden anlamıyorumda kusura bakma.

Eee bence Çin şu an dünyanın en iyi teknolojik aletlerini yapan ülke zaten öyle değil mi? Niye herkes kötü demiş? Şey olarak mı yoksa, Çin malı vs diyoruz ya o mantıksa benim farem niye bayağıdır çalışıyordu :D yani aslında sizin demek istediğiniz iyi bir şey mi kötü bir şey mi yani template olarak satılması. Ben cidden anlamıyorumda kusura bakma.
Yapan kişiler kaliteye veya malzeme yapısına önem vermedikleri için ucuza satıyorlar, Rampage'te bunları ucuza alıp, pahalıya satıyor. Bazen iyi ürünler çıkabiliyor ama geneli kötü.

Geri
Yukarı