120TL'ye Kadar Oyun Önerisi

Mehmet121

Hectopat
Daha fazla  
1 Gün önce 50TL'ye kadar açmıştım fakat çok fazla oyun önerilmedi. 120TL'ye Online olmayan ve daha çok Half-Life gibi (oyun türü açısından değil) sürekli görev yaptığımız yani hikayesi olsa bile çok baskılı olmayan, gerçekten bu oyun güzel diyebileceğimiz oyunlar önerir misiniz? Gerçekten şu an oyun kıtlığı içerisindeyim, çok sıkılıyorum. Küçük bir listem var fakat beni tatmin etmiyor, üstelik aklımdaki o oyunu türünü bir türlü anlatamayınca da içimde kalıyor. He neyse oyun önerilerinizi bekliyorum iyi günler dilerim.

Görevden göreve koştuğunuz bir oyun istiyorsan mgs 5'e bakabilirsin aşağı link bırakıyorum hem ucuz hem de uzun saatler oynanış vaad ediyor ayrıca oynadığınız oyunları veya sevdiğiniz oyunları yazarsanız öneri yapmamız daha kolay olur.

Sizce oyun güzel mi?
Yakuza 0, gayet güzel ve kaliteli bir oyundur. Hikaye anlatımı, yan görevlerin absürtlüğü, karakterlerin derinliği konusunda en iyi oyunlardan birisidir. Fakat aynı şeyi oynanış konusunda söyleyemem, sonuçta sırf adam dövüyorsun.

Serinin diğer oyunlarını oynamanı öneririm. 0'ı bitirip Kiwami ve Kiwami 2'den devam edebilirsin.

Görevden göreve koştuğunuz bir oyun istiyorsan mgs 5'e bakabilirsin aşağı link bırakıyorum hem ucuz hem de uzun saatler oynanış vaad ediyor ayrıca oynadığınız oyunları veya sevdiğiniz oyunları yazarsanız öneri yapmamız daha kolay olur.

Merhaba biraz geç cevapladığım için özür dilerim fakat şimdi gördüm. MGS5 kütüphanemde duruyor onu indirimdeyken aldım oynayacağım, sevdiğim oyunlar ise Mount and Blade WB, Half-Life, oynadığım kadarıyla yakuza0, GTA San Andreas, chill olarak ise Forza Horizon vb. diyebiliriz. Şimdiden teşekkürler. Tabii ki daha çok sevdiğim oyun vardır fakat aklıma gelmiyor.
Yakuza 0, gayet güzel ve kaliteli bir oyundur. Hikaye anlatımı, yan görevlerin absürtlüğü, karakterlerin derinliği konusunda en iyi oyunlardan birisidir. Fakat aynı şeyi oynanış konusunda söyleyemem, sonuçta sırf adam dövüyorsun.

Serinin diğer oyunlarını oynamanı öneririm. 0'ı bitirip Kiwami ve Kiwami 2'den devam edebilirsin.

5 Saat oynanışın ardından gayet güzel deneyimler yaşadım şu ana kadar. Vuruş tutturması biraz sıkıntılı, fakat gayet eğlenceli bir oyun. Başlarda oyunu duyduğumda biraz ön yargılı yaklaşmıştım fakat bence gayet güzel. Cevabınız için sağ olun.

Merhaba biraz geç cevapladığım için özür dilerim fakat şimdi gördüm. Mgs5 kütüphanemde duruyor onu indirimdeyken aldım oynayacağım, sevdiğim oyunlar ise Mount and Blade wb, Half-Life, oynadığım kadarıyla yakuza0, GTA San Andreas, chill olarak ise Forza Horizon vb. diyebiliriz. Şimdiden teşekkürler. Tabii ki daha çok sevdiğim oyun vardır fakat aklıma gelmiyor.

Hocam peki sistem özellikleriniz nedir oyun sisteminizin yetmeyeceği bir oyun önermek istemiyorum.

Merhaba, biraz geç yazdığım için özür dilerim. Sistemin 16 GB RAM, 1050 Ti, 8. nesil i5, 477GB da alan. Önerilerinizi bekliyorum.

Hocam GTA 5 oynamadıysanız kesinlikle oynayın 5 veya 10 TL'ye satılan Epic Games hesapları var onlardan alabilirsiniz ayrıca Witcher 3'ü de oynayın şu an hatırladığım kadarıyla 60 TL civarları da indirime giriyor bekleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı