1250-1750 TL TKL Blue Switch hariç mekanik klavye önerisi

Büyük enterlı sanırım bu modellerde pek yok, büyük enterı da çok dert etmeyin küçüğe hızlıca alışırsınız ve daha hoş geliyor göze.

Aldığınız klavye en kalitesiz klavyelerden, kötü olmuş. Mk 61'în bandında rakip yok evet, en iyisi bu. Kod yazmakla uğraşıyorsanız %60'lara değil de %75'lere yönelin, daha mantıklı olacaktır. ASUS, ASUS klavye ile güzel gider fakat dediğim gibi o fiyatı pek hak etmiyor. Ayrıca yurt dışı şeylerini Amazon'dan almayın. AliExpress veya Banggood bu konularda daha sağlam güvence ve para iadesi gibi şeyler sağlıyor. Geri ödeme noktasında da haftalar sonra alan da var aylar sonra da bilgilendirirler eğer geri ödeme iyiyse o da tercih edilir.

@LuckyThing ROYAL KLUDGE RK61 PRO %60 Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi-RGB-Hot Swappable-Red Switch-Türkçe Tuş Düzeni-Alüminyum Kasa / Beyaz şunu buldum, red Switch. Fakat fiyat tuzlu.

Sanırım ilk dediğinizi kahverengi Switch olarak alacağım bu biraz küçük gelir bana. Artık küçük enter tuşuna alışmak lazım. Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

Sanırım ilk dediğinizi kahverengi Switch olarak alacağım bu biraz küçük gelir bana. Artık küçük enter tuşuna alışmak lazım. Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.
Rica ederim ne demek, incelememi de okuyabilirsiniz aynı klavye zaten daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz. Ben de bugün brown switch sipariş ettim bakalım 2 haftaya gelir gibi. İyi geceler dilerim.

İyi günler arkadaşlar. Herkese iyi sosyaller diliyorum.

Bu fiyat bandı arasında TKL - %65 ama önceliğim TKL olacak şekilde klavye aramaktayım.

ASUS'un geri ödeme kampanyası ile şu klavyeyi düşünüyordum fakat forumda bir arkadaşımız geri ödemenin uzun bir süreç olduğundan bahsettiği için ikilemde kaldım.

Yurt dışı olur, yurt içi olur bu ASUS'un klavyesi düzeyinde önerebileceğiniz klavyeler varsa, yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Klavye için ASUS ne kadar geri ödüyor, linkte açıklama göremedim.

Rica ederim ne demek, incelememi de okuyabilirsiniz aynı klavye zaten daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz. Ben de bugün brown Switch sipariş ettim bakalım 2 haftaya gelir gibi. İyi geceler dilerim.

Çok soru sordum kusura bakmayın direk buradan alsam sorun olur mu Aliden 30 lira daha fazla fakat güven açısından Amazon daha iyi hissettiyor. Bir de teslimat süresi daha yakın.

Çok soru sordum kusura bakmayın direk buradan alsam sorun olur mu Aliden 30 lira daha fazla fakat güven açısından Amazon daha iyi hissettiyor. Bir de teslimat süresi daha yakın.
Teslimat süresi yanıltmasın sizi genelde daha yavaş gelebiliyor. Güven olarak buradan alabilirsiniz fakat emin olun Aliexpress herhangi bir sorun çıktığında daha iyi olabiliyor. Misal elektrogitarım için modifikasyon yapacağım bir şey almıştım geldi, kullandım ve hala kullanıyorum fakat pek uyumlu değil diye tüm paramı iade aldım canlı destekle fakat Amazon da tercih edilebilir, ben oradan genelde yurt dışından bir şey alınca pişman oluyorum çok geç geliyordu.

Klavye için ASUS ne kadar geri ödüyor, linkte açıklama göremedim.

Eklemeyi unutmuşum kusuruma bakmayın. Bu bağlantı üzerinden geri ödeme kampanyası olan ürünlere erişebilirsiniz. En aşağıda anlaşmalı olan satıcıları da kontrol etmeyi unutmayın. Belirttiğim ASUS klavye için en uygun fiyatı olanı attım. Geri ödemeyi alırsanız 1490TL olmakta.

Bu klavyeyi kullandım fakat uzun süre kullanma şansım olmadı. Şöyle diyeyim, bu parayı hak edecek bir klavye değil kaldı ki Cherry MX çok vaayy demelik bir klavye olmuyor böylece.

Hocam bir de şu aklıma takıldı. Anladığım kadarıyla burada satılan modelde Cherry MX var. Burada satılanda ise ASUS'un kendi anahtarları mevcut galiba. İkisi arasında fark var mıdır acaba nasıl değerlendirirsiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı