1250 dolara gaming laptop önerisi

Metaldose

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda bir yakınım yurt dışından geliyor. Gaming laptop getirtmek istiyorum 3-4 model buldum ama karar veremedim. Modeller:

https://www.bestbuy.com/site/review...-grey-eclipse-grey/6448933?variant=A&rating=1

1250 dolar kadar bir bütçem var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kessinlikle en alt seçenekteki MSI'ya da ilk seçenek.

2060 alınmaz artık 3060 varken. Fakat Asus TUF Dash, Gaming'ten farklı olarak Max-Q ekran kartı ihtiva ediyor ve tek RAM slotuna sahip. 4 çekirdekli işlemci de bence kötü. MSI'ın bu modelinde de Max-Q ekran kartı var ama kasa kalitesi ve işlemci olarak daha iyi. Ben olsam MSI Thin alırdım ya da Asus'un ''TUF Gaming'' serisini beklerdim. TUF Gaming'in 3060'ı Max-Q olmaz ve ortalama aynı fiyatlarda satılabilir. Bence biraz daha bekleyin.

20210414_143955.jpg

2060 alınmaz artık 3060 varken. Fakat Asus TUF Dash, Gaming'ten farklı olarak Max-Q ekran kartı ihtiva ediyor ve tek RAM slotuna sahip. 4 çekirdekli işlemci de bence kötü. MSI'ın bu modelinde de Max-Q ekran kartı var ama kasa kalitesi ve işlemci olarak daha iyi. Ben olsam MSI Thin alırdım ya da Asus'un ''TUF Gaming'' serisini beklerdim. TUF Gaming'in 3060'ı Max-Q olmaz ve ortalama aynı fiyatlarda satılabilir. Bence biraz daha bekleyin.
Karşılaştırmalara baktığım zaman 3060 , 2060 ' dan 10 fps kadar fazla veriyor. Paylaştığım gf65 ve asus tuf modeli arasında kaldım sanırım . 2 cihaz arasında 150 dolar fark var asus cihaz 16 ram iken gf65 8 gb ram e sahip bu biraz düşünmeme sebep oldu sanırım.
Kessinlikle en alt seçenekteki MSI'ya da ilk seçenek.

Evet ben de ikisi arasında kaldım .

Karşılaştırmalara baktığım zaman 3060 , 2060 ' dan 10 fps kadar fazla veriyor. Paylaştığım gf65 ve asus tuf modeli arasında kaldım sanırım . 2 cihaz arasında 150 dolar fark var asus cihaz 16 ram iken gf65 8 gb ram e sahip bu biraz düşünmeme sebep oldu sanırım.

Evet ben de ikisi arasında kaldım .
3060 Max-Q mu 2060'dan 10 FPS daha fazla veriyor yoksa 3060 Max-P mi? Max-P daha fazla FPS alır ama bence MSI alıp ilerleyen zamanlarda bir 8 daha ekleyebilirsiniz. Ya da diğer markaların da 3060'larının çıkmasını bekleyin zaten çok daha sürmez.

3060 Max-Q mu 2060'dan 10 FPS daha fazla veriyor yoksa 3060 Max-P mi? Max-P daha fazla FPS alır ama bence MSI alıp ilerleyen zamanlarda bir 8 daha ekleyebilirsiniz. Ya da diğer markaların da 3060'larının çıkmasını bekleyin zaten çok daha sürmez
3060 max-q 2060 dan 10 fps daha fazla veriyor . Malesef 5-6 gün içerisinde dönüyor yakınım şuanda almak durumundayım . Bu ürünü buldum ilginç bi şekilde gf65 ile aynı fiyatta .

Ya Legion ya da GP Leopard. Çünkü yukarıda MSI GF kasa kaliteli demiş, yanlış demiş. GF en kalitesiz MSI kasası, bizzat Vatan'da inceledim. MSI'in sitesinde de mevcut. Asus'ta 4 çekirdek var, sıkıntılar yaşayanlar var o laptopta, almanızı tavsiye etmem. Tekrar diyorum, içlerinden ya Legion ya da GP.

Yeni konular

Geri
Yukarı