12500 TL monitör dahil toplama PC önerisi

Bütçe
12500-13000

BayForce

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı üzere 12500 TL gibi bir bütçem var ve kendime güzel bir monitör dahil Gaming PC toplamak istiyorum, ekran kartının RTX olması tek kriterim çok fazla bilgim yok zaten bu konularda, şimdiden teşekkürler ( CS:GO, Cyberpunk 2077, Valorant gibi FPS oyunları oynuyacağım )

Toplam 12.980 TL.

10200TL.

İşlemciyi i5 10600KF koyacaktım bu sefer 3070 ve 2K monitör sığmıyordu. O yüzden 10400F 3070 koydum 2 k besler zaten.

Toplam 12.980 TL.

Bu sistemi bende öneriyorum sadece o anakart yerine yani baştan 3. olan parça yerine şunu önerrrim MSI B460m-a Pro Intel B460 2933mhz Ddr4 Matx Anakart | Trendyol

2 X Mediamarkt.com.tr sitesine yönlendiriliyorsunuz
ekran kartı ve monitör yok 2400 tl

SSD kronik sorunlu, PSU da eski ve korumaları eksik. Kötü bir sistem.

Intel i5-10400F Altı Çekirdek 2.90 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Intel i5-10400F altı çekirdek 2.90 GHz işlemci arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.

www.akakce.com

www.akakce.com

Trendyol.com sitesine yönlendiriliyorsunuz

www.akakce.com

www.akakce.com

ZALMAN N5 MF 4x120mm RGB FANLI MidT ATX GAMING KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Zalman N5 mf 4x120mm RGB fanlı MidT ATX Gaming kasa fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da.

www.google.com

www.google.com

Intel i5-10400F Altı Çekirdek 2.90 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Intel i5-10400F altı çekirdek 2.90 GHz işlemci arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.

www.akakce.com

www.akakce.com

Trendyol.com sitesine yönlendiriliyorsunuz

www.akakce.com

www.akakce.com

ZALMAN N5 MF 4x120mm RGB FANLI MidT ATX GAMING KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Zalman N5 mf 4x120mm RGB fanlı MidT ATX Gaming kasa fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da.

www.google.com

www.google.com

www.akakce.com

www.akakce.com
Ekran kartı ve monitör yok 2400 TL.
Sharkoon shP650 V2 650W Power Supply arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.

www.akakce.com

www.akakce.com şöyle düzeltsem daha iyi olur

2480TL oldu. Ekran kartı monitör yok.
8000TL'nin biraz üstündeki RTX3080 alabilirsiniz o zamanda PSU daha üst seviya lazım ama RTX3070 yeter diyorsanız yanına RTX3070 rahatça alırsınız uyuşmayacak bir şey yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı