12500 TL Oyun ve Çizim için laptop tavsiyesi

Bütçe
12500
Alpha 15 sanki Lenovo ile karşılaştırınca 800 TL ucuz fakat hem ekran kartı gücü hem de panel olarak biraz aşağıda kalmış gibi. Jarrod'sTech kanalından şimdi biraz benchmarklarına baktım da, özellikle ekran kartı rtx 2060'dan ziyade 1660ti'ya denk gibi gözüküyor. Tasarım ve soğutma performansı olarak acaba Lenovo'ya kıyasla çok fark yaratıyor mu ? Legion 5 şu anda baya önde gözüküyor da bana, merakımdan soruyorum.

Alpha 15 sanki Lenovo ile karşılaştırınca 800 TL ucuz fakat hem ekran kartı gücü hem de panel olarak biraz aşağıda kalmış gibi. Jarrod'sTech kanalından şimdi biraz benchmarklarına baktım da, özellikle ekran kartı rtx 2060'dan ziyade 1660ti'ya denk gibi gözüküyor. Tasarım ve soğutma performansı olarak acaba Lenovo'ya kıyasla çok fark yaratıyor mu ? Legion 5 şu anda baya önde gözüküyor da bana, merakımdan soruyorum.
Hocam Alpha'yı düşünmeyin bence, panel kalitesi Legion'a göre çok düşük.

Alpha 15 sanki Lenovo ile karşılaştırınca 800 TL ucuz fakat hem ekran kartı gücü hem de panel olarak biraz aşağıda kalmış gibi. Jarrod'stech kanalından şimdi biraz benchmarklarına baktım da, özellikle ekran kartı RTX 2060'dan ziyade 1660 Ti'ya denk gibi gözüküyor. Tasarım ve soğutma performansı olarak acaba Lenovo'ya kıyasla çok fark yaratıyor mu? Legion 5 şu anda bayağı önde gözüküyor da bana, merakımdan soruyorum.

Alpha'nın panel kalitesi gerçekten kötü. Legion gerçekten lokum gibi. Cw pek kafaya takılacak bir sorun değil.

Geri
Yukarı