1250TL %60 klavye önerisi

Gk 61 Silver Switch kullanıyorum çok memnunum tavsiye de ederim. Üstüne artan parayla da modlama yapabilirsiniz. Bgraton kodu ile indirimli alabiliyordunuz diye biliyorum denemekten zarar gelmez.

Hotswap özelliğide mevcut, eski sürümde bu yok. Ayrıca hem Wireless hem Bluetooth'lu hem de kablolu kullanılabiliyor. Alırsanız yenilenmiş sürümü almanızı şiddetle tavsiye ederim. Türkiye Direkt Postayı seçin, bu sayede hem vergi ödenecek hemde hızlı gelecek.

Buna bakabilirsiniz:

Red switchli versiyonu var mı bakmak lazım.
İyi bir klavye değil. Ayrıca Anne Pro 2 Hotswap bile değil, asla alınmaz.

Hotswap özelliğide mevcut, eski sürümde bu yok. Ayrıca hem Wireless hem Bluetooth'lu hem de kablolu kullanılabiliyor. Alırsanız yenilenmiş sürümü almanızı şiddetle tavsiye ederim. Türkiye Direkt Postayı seçin, bu sayede hem vergi ödenecek hemde hızlı gelecek.

İyi bir klavye değil. Ayrıca Anne Pro 2 Hotswap bile değil, asla alınmaz.
Hotswap özelliğini kullanacağımı düşünmüyorum, onun dışında kalite olarak RK61'den ne kadar iyi? Sanki stabilezerler daha iyi gibi anne pro 2'de, bir de ping sesi daha az gibi.

Buna da bir bakın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Magic FN özelliği çok güzel bu klavyenin.

Buna da bir bakın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Magic FN özelliği çok güzel bu klavyenin.
Aliexpress'de var ama orada vergi ödeme yok sanırım bunu alamam gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı