1250TL %60 klavye önerisi

Malzeme kalitesi nasıl, tuşlar nasıl hissettiriyor?

Gayet iyi üstüne modlarsanız çok hoş oluyor modlu videosunu atayım size
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buna da bir bakın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Magic FN özelliği çok güzel bu klavyenin.
İyi bir klavye değil.
Gayet iyi üstüne modlarsanız çok hoş oluyor modlu videosunu atayım size
GK61 eskidi.

@versalindi Eğer bütçeniz artarsa şu klavyeye bakın derim. Ürün tertemiz.

Bu bütçede en iyi klavye Rk61 V2'dir. Gidipte Outemu kullanan Redragon Draconic'e para vermeyin. Stabları falanda kötü. Gidin Redragon Fizz alın paranız cebinizde kalsın, hem daha iyi bir klavye. Rk61 V2 almanızı öneririm.

Son düzenleme:
İyi bir klavye değil.

GK61 eskidi.

@versalindi eğer bütçeniz artarsa şu klavyeye bakın derim. Ürün tertemiz.

Bu bütçede en iyi klavye RK61 v2'dir. Gidip de Outemu kullanan Redragon Draconic'e para vermeyin. Stabları falanda kötü. Gidin Redragon Fizz alın paranız cebinizde kalsın, hem daha iyi bir klavye. RK61 V2 almanızı öneririm.

Hocam sadece meraktan soruyorum bir klavye nasıl eskiyebilir?

İyi bir klavye değil.

GK61 eskidi.

@versalindi Eğer bütçeniz artarsa şu klavyeye bakın derim. Ürün tertemiz.

Bu bütçede en iyi klavye Rk61 V2'dir. Gidipte Outemu kullanan Redragon Draconic'e para vermeyin. Stabları falanda kötü. Gidin Redragon Fizz alın paranız cebinizde kalsın, hem daha iyi bir klavye. Rk61 V2 almanızı öneririm.
Ne yazik ki bütçemi aşıyor, bütçeme uygun olsaydi bile ikinci el almayi düşünmezdim büyük ihtimalle.

Cevaplarınız için teşekkürler, RK61 triple mod olmaya kadar verdim, hotswap (optik degil), wireless gibi iyi ozellikleri mevcut bence fiyat bazinda rakipsiz.

Geri
Yukarı