12600K+6900XT vs 12700K+6900XT

Darboğaz olmaz hocam 12600K ile 750W da yeterli gelir.

Bunu dusunuyorum buradan onerilene gore

EVGA'nın bu PSU'suna da bakabilirsin:

Hocam illa en iyisini istiyorsaniz,

Bir tık daha iyisini istiyorsan EVGA SuperNOVA GT 750W 80+ Gold Full Modüler 140mm Fanli PSU | ITOPYA bunu alabilirsin. Şiddetle öneririm. 12 Volt kanalı oldukça stabil. Gülücük atanlar 12Volt kanallarını kontrol etsinler bakalım ne kadar oynak görürler.
Hocam illa en iyisini istiyorsaniz,
İtopya'dan baktım da bulamadım Platinium olanları ben.

O zaman o secenekten devam edecegim benim icin sanirim en mantiklisi o cunku ustte de sordum da yine belirteyim 750W yeterli mi?
2k'da i5 yeter da artar bile.

Bir tık daha iyisini istiyorsan EVGA SuperNOVA GT 750W 80+ Gold Full Modüler 140mm Fanli PSU | ITOPYA bunu alabilirsin. Şiddetle öneririm. 12 Volt kanalı oldukça stabil. Gülücük atanlar 12Volt kanallarını kontrol etsinler bakalım ne kadar oynak görürler.

İtopya'dan baktım da bulamadım Platinium olanları ben.

Sanirim son attiginizla bu ayni arada da 1000TL fark var. @Süleyman Yusuf ve @messinicocugu dediklerini dikkata alarak tercihim bundan yana olacak o zaman 750W yeterli olacagini soylediginiz icin tessekkurler emeginize saglik

PSU da kaliteli olsun derim. Böyle bir sisteme gidip yorumlardaki High Power PSU almayın.
Birileri yine bilmediği markanın bilmediği modeline sallamaya başlamış. Bu forumdaki High Power cahilliğini de çözebilmiş değilim. Şu an piyasada bulunan çoğu PSU üreticisinden daha köklü bir markayı tanımamaları ilginç. CWT, FSP, Super Flower yokken Seasonic ve High Power vardı :D

Yeni konular

Geri
Yukarı