128 GB flash bellek önerisi

Bütçe
Maksimum 160TL.
Çin malı olmayan ne var ki? Marka basıldığını nereden öğrendiniz?

Yüksek depolama kapasitesi ve yüksek aktarım hızı varken flash bellek almazdım.
WD iyi bir marka.

Çin malı olmayan ne var ki? Marka basıldığını nereden öğrendiniz?

Yüksek depolama kapasitesi ve yüksek aktarım hızı varken flash bellek almazdım.
WD iyi bir marka.

Ürünün incelemeleri ve yorumlarında. Ayrıca 1TB altı hiçbir disk üretilmezken rikse girmek istemiyorum ve yere düşme tehlikesi yüksek.

Bu modellerin çoğunun Çin malı olup üzerine marka basıldığını öğrendim. Bunun için riske girmeyeceğim. Ayrıca evde her şeyi fırlatan küçük kardeş olunca HDD işi sıkıntı oluyor hem.

Hocam üzerine logo basıldığına emin misiniz? Bende bu hard disk in 1 TB'lik modeli var ve.
Tayland'da üretildiği yazıyor.

128 GB'lık bir flash bellek arıyorum. Önerilere açığım. Bütçem maksimum 160TL. Aklımda olan ürünler:

SanDisk Cruzer Glide​

Herkes ısınıp performansın düştüğünden şikayetci olmuş.

SanDisk Ultra Shift​

Gene herkes ısınıp performans düşmesinden şikayetçi olmuş.

SanDisk Ultra flair​

Gene herkes ısınıp performans düşmesinden şikayetçi olmuş.

SanDisk Ultra​

Bu modelde herhangi bir şikayet göremedim.

Kingston datatraveler100 G3​

Pek fazla şikayet göremediğim birkaç model arasından.

SanDisk Ultra Dual Drive GO.
Bu model hakkında bir şey göremedim.

Sizin önerileriniz nedir?
(Not: Ürünü oyun depolamak ve duruma göre yüksek boyutlu dosya transferi için kullanacağım.)
Aslında 120 GB bir SSD alıp USB'den kullansanız daha iyi olmaz mı?

Hocam üzerine logo basıldığına emin misiniz? Bende bu hard disk in 1 TB'lik modeli var ve.
Tayland'da üretildiği yazıyor.

İki arkadaşım almıştı içinden kullanılmış 320GB HDD çıktı. Yorumlarında da bu durumdam şikayetçi çok kişi gördüm. 1TB altı diskler uzun süredir üretilmediği için yanaşmak istemiyorum.
Aslında 120 GB bir SSD alıp USB'den kullansanız daha iyi olmaz mı?

SSD'yi nasıl USB bellek veya harici HDD gibi kullanabileceğimi bilmiyorum. Bunun yolu var mı? Var ise Patriot Burst SSD alabilirim belki.
@Lord Raiden hocam sizce 120GB SSD alırsam onu harici bir HDD gibi nasıl kullanabilirim? Bunlar için aparatlar var mı? Belki bayrama kadar bekleyip bütçemi arttırabilirim.

Bu SSD'yi bu SATA kutusuna takabilir miyim? Uyulumlu mudur?

Geri
Yukarı