128 GB SSD + 1TB HDD vs. 500GB SSD

Hayko Cepkin

Decapat
Arkadaşlar çok ucuz bir sistem toplayacağımı varsayarsak ve oyun oynayacağımı düşünürsek 128 GB SSD alıp sadece bazı uygulamaları hızlı kullanmak için SSD'yi, oyunları yüklemek için ise HDD'yi mi kullanmalıyım yoksa direkt 500GB SSD alıp sürekli dosya silip durmalı mıyım?
Kısacası 500GB SSD ne kadar yetersiz gelir ve HDD kullanılmayacak kadar yavaş mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar çok ucuz bir sistem toplayacağımı varsayarsak ve oyun oynayacağımı düşünürsek 128 GB SSD alıp sadece bazı uygulamaları hızlı kullanmak için SSD'yi, oyunları yüklemek için ise HDD'yi mi kullanmalıyım yoksa direkt 500GB SSD alıp sürekli dosya silip durmalı mıyım?
Kısacası 500GB SSD ne kadar yetersiz gelir ve HDD kullanılmayacak kadar yavaş mı?

Çok yavaş aga Rust 10 dakikada giriyorum LoL.

Ben olsam 500 GB SSD tercih ederdim, sadece oyun odaklı ise 5-6 oyun rahat alır, tabiki oyuna göre değişir 30-100 gb arası saçma bir aralıkta günümüz oyunları. 1 TB HDD depolama tamam da yükleme sürelerini beklerken ömrünüzden ömür gider hocam.

Ben 512 GB SSD ile her türlü oyunu oynuyorum. Yer kalmazsa bitirdiğin oyunlardan silersin yenisini kurarsın. HDD alınmaz artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı