128 GB USB ile oyun oynanır mı?

Solid Snake

Hectopat
Hocam 128 GB'lik USB indirim vardı aldım. Bunda oyun oynayabilir miyim? Kaplamalar geç yüklenir mi?

1670085515419.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 128 GB'lik USB indirim vardı aldım. Bunda oyun oynayabilir miyim? Kaplamalar geç yüklenir mi?

Eki Görüntüle 1592065
Hangi oyunu oynayacağınıza bağlı, öyle küçük bi oyunsa birşey olmaz ancak varsayalım gta 5 yüklediniz,oyunun kendine gelmesi 2 saati bulur diye tahmin ederim.

Hangi oyunu oynayacağınıza bağlı, öyle küçük bir oyunsa bir şey olmaz ancak varsayalım GTA 5 yüklediniz, oyunun kendine gelmesi 2 saati bulur diye tahmin ederim.

Hocam GTA 5 yükleyecektim teşekkürler.
Ama şu videoda hızlı gibi gözüküyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam GTA 5 yükleyecektim teşekkürler.
Ama şu videoda hızlı gibi gözüküyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yani hocam Usb belleğinizin okuma yazma hızına da bağlı.

USB 2 mi USB 3 mü bu? Eğer USB 3 ise oynanır. Ortalama bir USB 3 flaş belleği, rastgele okuma hızları bakımından HDD'ye göre daha hızlı. Oynayacağın oyunların boyutları çok büyük değilse tabii ki buraya kurup oynanılabilir.

USB'nin hızına bağlı. Düşük oyunları oynatır. Düşük oyunlar dediğim mario gibi oyunlar değil bu arada.

İndie oyunlar diye tahmin ediyorum.

USB 2 mi USB 3 mü bu? Eğer USB 3 ise oynanır. Ortalama bir USB 3 flash belleği, rastgele okuma hızları bakımından HDD'ye göre daha hızlı. Oynayacağın oyunların boyutları çok büyük değilse tabii ki buraya kurup oynanılabilir.

Kingston 128 GB 3lvl yazıyor pakette.
bunun beyazı

Yeni konular

Geri
Yukarı